0912 063 4885

روکش استخر

روکش استخر

روکش استخر

روکش استخر چیست؟

روکش استخر که با نام کاور استخر نیز شناخته می شود، برای محافظت و نگهداری استخر در برابر عوامل محیطی کاربرد دارد. مزایای استفاده از روکش استخر روباز، قیمت و نحوه خرید آن را در این مقاله شرح خواهیم داد. این روکش ها معمولا از پلاستیک و یا با استفاده از موادی مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن و یا وینل ساخته می شود.

در استخرهای روباز برای جلوگیری از تبخیر شدن آب و تمیز نگه داشتن استخر از انواع کاور های مقاوم استفاده می شود. پلاستیک به کار رفته در این محصولات از نوع پلاستیک های ضخیم می باشد. یکی از مزیتهای استفاده از آنها جلوگیری از تابش اشعه UV است.

روکش استخر

قیمت روکش استخر روباز

همانطور که گفته شد این کاور ها در کیفیت ها و ضخامت های مختلفی تولید می شوند. با توجه به نوع مواد به کار رفته در ساخت آن ممکن است قیمت کاور متفاوت باشد. به عنوان مثال انواع کاورهای حبابی از پلاستیک های ضخیم و یا کاور های وینیل که از مواد سنگین تری ساخته شده اند در ساخت کاور استخر کاربرد دارند. بدیهی است که این نوع کاورها طول عمر بیشتری نسبت به نوع حبابی دارند.

یکی از دلایل استفاده از کاور برای استخر، کاهش جذب انرژی خورشیدی است. همانطور که می دانید در روزهای آفتابی، استخر های روباز حدودا 80 درصد از انرژی خورشید به سطح استخر می رسد. همین امر موجب تبخیر سریع آب استخر می شود. با توجه به نیاز می توان از انواع کاور های شفاف و مات برای جلوگیری از جذب انرژی خورشیدی استفاده کرد.

برخی افراد از روکش استخر به عنوان محافظ دور استخر استفاده می کنند. انتخاب نوع پوشش سطح استخر بستگی به نیاز مشتری دارد و شما می توانید از طریق تماس با کارشناس فروش اترس چادر در این خصوص مشاوره دریافت کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام