0912 063 4885

روکش انواع ادوات کشاورزی

چادر ترانزیتی یک رو

روکش انواع ادوات کشاورزی

روکش انواع ادوات کشاورزی با استفاده از پارچه های برزنت مانند برزنت کانتینری اجرا می شود. ادوات و ابزار به کاررفته برای کشاورزی را می توان با استفاده از کاور های پارچه ای در برابر آسیب و گرد و غبار محافظت کرد. روکش به کار رفته برای پوشش ادوات و تجهیزات کشاورزی باید از دوام، مقاومت و استحکام لازم برخوردار باشد.

چادر کانتینری

ویژگی های روکش انواع ادوات کشاورزی

برزنت های مشماعی به کار رفته در پوشش تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی در برابر پوسیدگی مقاوم هستند. وزن سبک، کیفیت بالای پارچه به کار رفته و مقاومت بالای آن از ویژگی های این نوع کاور ها و روکش ها می باشد. انواع پارچه های برزنتی در ضخامت های مختلف تولید می شوند. این پارچه ها در دو نوع یک رو و دورو در بازار وجود دارند. این پارچه ها از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شوند. برای تهیه یک پارچه مقاوم به آب باید از الیاف مصنوعی نیز در کنار الیاف طبیعی استفاده شود.

از الیاف مصنوعی به کار رفته در تهیه انواع برزنت کانتینری، پلی استر است که موجب می شود مقاومت پارچه بسیار بالا باشد و در واقع پارچه ضد آب شود. این پارچه را می توان برای پوشش محصولات کشاورزی نیز استفاده کرد. در واقع این پارچه علاوه بر پوششی برای محصولات و یا ادوات کشاورزی کاربرد های مختلفی در صنایع مختلف دارد.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

قیمت روکش برزنتی تجهیزات کشاورزی

قیمت روکش ادوات کشاورزی با توجه به ابعاد تجهیزات مورد نظر تعیین می شود. این پارچه های برزنتی ادوات کشاورزی را از آسیب های احتمالی محفظت می کنند و به صورت عمده و جزء به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت روکش انواع ادوات کشاورزی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام