0912 063 4885

روکش لیفتراک

روکش لیفتراک

روکش لیفتراک

روکش لیفتراک باید از پارچه مقاوم و ضد آب تهیه شود. برزنت کانتینری و طلق شفاف گزینه مناسبی برای روکش و کاور لیفتراک محسوب می شود. در مواقعی که از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی استفاده نمی شود باید از روکش مناسب برای مجافظت از آنها استفاده کرد. به دلیل جلوگیری از آسیب به وسایل و ماشین آلات و همچنین جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به وسایل باید از پوشش مناسب استفاده کرد.

چادر کانتینری

ویژگی پوشش و کاور لیفتراک

پوشش مورد استفاده برای روکش لیفتراک و انواع ماشین آلات باید در برابر سایش، پوسیدگی و … مقاوم باشد. این پوشش می تواند در ضخامت های مختلف بسته به نیاز مشتری انتخاب شود. امکان انتخاب انواع پارچه های یک رو و دورو نیز برای مشتریان فراهم شده است. پارچه های برزنتی به کار رفته برای تهیه کاور، معمولا از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند. استفاده از الیاف مصنوعی مانند پلی استر که از فرآورده های نفتی محسوب می شود موجب می شود که پارچه تولید شده مقاومت بیشتری در برابر شرایط محیطی داشته باشد.

پارچه برزنت پلی استر و پی وی سی از انواع پارچه های مورد استفاده برای روکش و کاور لیفتراک می باشند. به دلیل دوام و عمر طولانی، جلوگیری از نفوذ آب و … می توانند بهترین گزینه برای روکش تجهیزات باشند. از این پارچه ها برای روکش انواع ادوات کشاورزی نیز استفاده می شود.

روکش لیفتراک

قیمت روکش به کار رفته برای لیفتراک

قیمت روکش لیفتراک با توجه به نوع پارچه به کار رفته، جنس پارچه، مقاومت و ضخامت آن تعیین می شود. فروش روکش ها به صورت متری و رولی و یا به صورت دوخته شده انجام می شود. با توجه به وسیله مورد نظر، کاور مناسب انتخاب می شود. برای اطلاع از قیمت روکش لیفتراک و ماشین آلات صنعتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام