روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی: پارچه برزنتی به عنوان یه پارچه ضد آب مصارف گوناگونی از جمله برای روکش و دریچه کولر دارد. برزنت کولر همان برزنت کانتینری می باشد که برای اتصال کولر به دریچه کانال کولر و روکش و کاور کولر در مواقعی که از کولر استفاده نمی شود، کاربرد دارد. روکش پلاستیکی این پارچه مقاوم منجر شده که آب و رطوبت را دفع کند و در برابر شرایط محیطی که موجب پوسیدگی آن می شود، مقاوم باشد.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

کاربرد برزنت دریچه کولر چیست؟

برزنت مخصوص کانال کولر به عنوان یک پارچه برزنت آب گریز، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، جلوگیری از اتلاف انرژی و خروج هوای سرد به کار می رود و نصب اسان و سریعی دارد. از طریق کانال کولر هوای خنک به داخل ساختمان انتقال می یابد. برای اتصال کولر به کانال می توان از این پارچه مخصوص برزنتی استفاده کرد. کیفیت پارچه به کار رفته باید در نظر گرفته شود و نباید سوزاخ و پوسیده باشد. برخی برای این امر از گونی و پارچه های نامناسب استفاده می کنند که به هیچ وجه توصیه نمی شود.

با توجه به شرایط آب و هوایی، تعویض برزنت کولر انجام می شود. چون ممکن است برزنت کولر نیاز به تعویض سالانه نداشته باشد و پوسیده نشده باشد. در هنگام خرید برزنت دریچه کولر باید به کیفیت آن توجه شود. ابعاد کولر و اندازه دریچه کولر نیز باید مد نظر قرار بگیرد. هنگام نصب برزنت کانتینری باید دقت شود که به خوبی فیکس شود تا فضاهایی برای هدرفت انرژی باقی نماند. بنابراین اتصال مناسب بین بدنه و کانال کولر از اهمیت زیادی برخوردار است.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

قیمت روکش برزنتی کولر

قیمت برزنت کانتینری کولر با توجه به کیفیت و جنس برزنت تعیین می شود. عوامل زیادی در قیمت گذاری آن می تواند موثر باشد. به عنوان مثال ابعاد مورد نظر و نوع کولر می تواند در تعیین قیمت برزنت دریچه کولر موثر باشد. چادر کانتینری به کار رفته در ساخت برزنت کولر دارای قیمت های مختلفی است.  برای اطلاع از قیمت برزنت کانتینری کولر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام