0912 063 4885

زیرانداز جاجیم مسافرتی

زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم مسافرتی

زیرانداز جاجیم مسافرت: ابعاد زیرانداز جاجیم با توجه به نیاز استفاده کننده خریداری می شود. ابعاد تاثیر زیادی در وزن آن دارد. کاربرد اصلی این محصول برای پارچه و چمن است. شما می توانید برای سفر به کوه و طبیعت از زیرانداز حصیری استفاده کنید. برخی از افراد برای جلوگیری از بروز نم و رطوبت از زیرانداز حصیری و جاجیم با هم استفاده می کنند. به گونه ای که مدل حصیری در زیر قرار بگیرید و برای روی آن از زیرانداز نرم و لطیف جاجیم استفاده می شود. کاربرد دیگر آن برای کف چادر مسافرتی است. اکثر چادرهای مسافرتی فقط یک لایه نازک برزنت پلی استر در کف خود دارند. به همین دلیل در مکان هایی که ناهموار هست باید از یک زیرانداز نرم استفاده کرد. در واقع این محصول کاربردهایی زیادی دارد. حتی می توانید از آن در منزل و یا حیاط منزل نیز استفاده کنید.

زیرانداز جاجیم

تولیدی زیرانداز جاجیم

اترس چادر به عنوان تولیدی انواع لوازم سفر مانند چادر مسافرتی، زیرانداز جاجیم مسافرتی و صندلی تاشو فعالیت دارد. این محصولات همگی از برندهای داخلی و خارجی هستند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند یکی از محصولات پرفروش این مجموعه، زیرانداز جاجیم است. جنس این زیرانداز از الیاف مصنوعی می باشد. وزن آن با توجه به سایز زیرانداز تعیین می شود و معمولا بسیار سبک است. به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای سفر و طبیعت گردی است. این محصول را می توانید به راحتی حمل کنید و در صندوق عقب خودرو قرار دهید.

تولیدی زیرانداز جاجیم

قیمت زیرانداز جاجیمی چند است؟

با توجه به اندازه و ابعاد زیرانداز، قیمت آن مشخص می شود. کیفیت، نوع آن و برند تولید کننده نیز تا حد زیادی در قیمت آن موثر است. اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز جاجیم این محصول را در ابعاد و اندازه های مختلف به مشتریان عرضه می کند. به همین دلیل مشتری حق انتخاب بیشتری دارد و محصول مورد نظر خود را انتخاب یم کند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام