0912 063 4885

زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم یک زیرانداز مسافرتی و قابل شستشو است که برای سفر و کمپینگ کاربرد دارد. وزن کم، نرمی و لطافت زیرانداز و قابل انعطاف بودن از ویژگی های این نوع زیرانداز است. این زیرانداز مسافرتی زیبا دارای یک دسته برای حمل آسان است. در گذشته اکثر افراد از زیراندازهای خانگی برای سفر استفاده می کردند. حمل و جابه جایی این نوع زیراندازها بسیار دشوار بود. اما با تولید زیرانداز حصیری و جاجیم با دسته برای حمل، اکثر افراد از این نوع محصولات برای مسافرت استفاده می کنند.

زیرانداز جاجیم

ویژگی زیراندازهای جاجیمی

یکی از ویژگی های زیراندازها، ابعاد آنهاست. ابعاد زیرانداز با توجه به نیاز استفاده کننده خریداری می شود. ابعاد تاثیر زیادی در وزن آن دارد. کاربرد اصلی این محصول برای پارچه و چمن است. شما می توانید برای سفر به کوه و طبیعت از زیرانداز حصیری استفاده کنید. برخی از افراد برای جلوگیری از بروز نم و رطوبت از زیرانداز حصیری و جاجیم با هم استفاده می کنند. به گونه ای که مدل حصیری در زیر قرار بگیرید و برای روی آن از زیرانداز نرم و لطیف جاجیم استفاده می شود.

کاربرد دیگر آن برای کف چادر مسافرتی است. اکثر چادرهای مسافرتی فقط یک لایه نازک برزنت پلی استر در کف خود دارند. به همین دلیل در مکان هایی که ناهموار هست باید از یک زیرانداز نرم استفاده کرد. در واقع این محصول کاربردهایی زیادی دارد. حتی می توانید از آن در منزل و یا حیاط منزل نیز استفاده کنید.

زیرانداز جاجیم

خرید زیرانداز مسافرتی

برای خرید انواع زیرانداز مسافرتی جاجیم و حصیری به بخش فروشگاه وب سایت مراجعه کنید. در بخش محصولات مسافرتی انواع چادر مسافرتی، زیرانداز، کیسه خواب و صندلی تاشو با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شود. همچنین امکان خرید حضوری محصولات توسط مشتریان نیز فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت محصولات مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام