0912 063 4885

زیرانداز حصیری ساحلی

زیرانداز حصیری ساحلی

زیرانداز حصیری ساحلی

زیرانداز حصیری ساحلی: در هنگام سفر به شمال و جنوب کشور، حتما از ساحل دریا نیز دیدن می‌کنید. در کنار ساحل رطوبت و آب دریا موجب خیس شدن زیرانداز خواهد شد. زیرانداز حصیری ساحلی ضد رطوبت است و از نفوذ آب و رطوبت به داخل جلوگیری می‌کند. جنس این زیرانداز از حصیرپلاستیک است. حصیر پلاستیک آب گریز است. در نتیجه برای مکان‌هایی که رطوبت وجود دارد، می‌توان از این محصول استفاده کرد. فروش زیرانداز ساحلی به صورت متری است. قیمت هر متر مربع نیز با توجه به قیمت روز تعیین می‌شود.

زیرانداز حصیری ساحلی

زیرانداز حصیری ۶ متری

زیرانداز حصیری 6 متری، سایز متوسط زیرانداز است. این زیرانداز گنجایش و ظرفیت بالایی دارد. قیمت زیر انداز حصیری 6 متری نیز با توجه به نوسانات قیمت محصولات در بازار، تعیین می‌شود. زیرانداز حصیری مسافرتی را می‌توان به راحتی حمل و جابه جا کرد. این محصول با دوام را تا سال‌ها بدون کوچککترین آسیبی خواهید داشت. در برابر آب و نور خوشید مقاوم است. دچار تغییر رنگ نخواهد شد. بنابراین انتخاب مناسبی برای کسانی است که به طبیعت گردی علاقه دارند.

اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز مسافرتی فعالیت دارد. این مجموعه سایر تجهیزات و لوازم سفر را با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می‎دهد. چادر مسافرتی، استند باربیکیو، کیسه‌خواب و صندلی مسافرتی از لوازم دیگر هستند. هر کدام از این محصولات دارای قیمت ارزان و مناسبی هستند.

زیرانداز حصیری ساحلی

قیمت زیرانداز حصیری مسافرتی

همانطور که گفته شد، زیرانداز حصیری ساحلی به صورت متری فروخته می‌شود. تمامی زیرانداز های حصیری با هر متراژ با قیمت روز فروخته می‌شوند. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز سفری با بخش فروش در تماس باشید. در این بخش می توانید از قیمت تمامی محصولات قابل حمل مسافرتی آگاه شوید. همچنین از طریق فروشگاه آنلاین امکان خرید تمامی محصولات وجود دارد.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام