0912 063 4885

زیرانداز حصیری طبیعت گردی

زیرانداز حصیری ساحلی

زیرانداز حصیری طبیعت گردی

زیرانداز حصیری طبیعت گردی یکی از تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای کمپینگ است. این زیرانداز حصیری باید دارای ویژگی های مختلف باشد. از جمله ضد آب بودن یکی از خواص زیرانداز است. اگر زیرانداز در برابر نفوذ آب مقاومت داشته باشد، می توان از آن در مکان های مرطوب نیز استفاده کرد. بنابراین در هنگام خرید زیرانداز باید به ویژگی ها و خصوصیات آن دقت کنید. فروش زیرانداز حصیری طبیعت گردی از طریق بخش فروشگاه سایت انجام می شود. زیراندازهای حصیری از حصیر پلاستیک ساخته می شوند. این الیاف مصنوعی موجب ایجاد یک زیرانداز مقاوم و ضد آب شده اند.

زیرانداز حصیری طبیعت گردی

زیرانداز حصیری 9 متری

زیرانداز حصیر پلاستیک در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. زیرانداز 2 متری، 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری از انواع زیراندازهای موجود در بازار هستند. فروش زیرانداز به صورت متری (مترمربع) انجام می شود. زیرانداز حصیری 9 متری برای طبیعت گردی گزینه مناسبی است. زیرا وسعت و گنجایش آن نیز جوابگوی افراد زیادی است. طبیعت گردی و کمپینگ نیازمند مسایل ضروری و غیر ضروری است. یکی از این وسایل ضروری، زیرانداز مسافرتی 9 متری است. این زیرانداز باید سبک، مقاوم و قابل حمل باشد. در اکثر زیراندازهای حصیری از دسته پارچه ای برای حمل زیرانداز استفاده می شود.

زیرانداز حصیری را می توانید به صورت آنلاین یا حضوری سفارش دهید. این زیرانداز در ابعاد و اندازه ها مختلفی در دسترس هستند. انواع دیگر از زیرانداز مانند زیرانداز جاجیم و زیراندازهای فوق سبک نیز در بخشش فروشگاه اترس چادر موجود هستند.

زیرانداز حصیری 12 متری

خرید زیرانداز حصیری

برای خرید زیرانداز حصیری می توانید از طریق آنلاین اقدام کنید. زیرانداز حصیری کمپینگ یکی از تجهیزات ضروری برای کسانی است که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند و به صورت حرفه ای مشغول به این کار هستند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز طبیعت گردی می توانید با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام