چادرهای کمپ

زیرانداز حصیری کمپینگ

معرفی زیرانداز حصیری کمپینگ

زیرانداز حصیری کمپینگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و طبیعت گردی است. یکی از دلایل استفاده از زیرانداز، مقاومت بالای آن است.

بسیاری از انواع این محصول معمولا دارای مقاومت کمی هستند. اما این پوشش نسبت به سایر محصولات مقاومت بسیار بیشتری دارد. یکی از دلایل آن استفاده از الیاف مصنوعی حصیرپلاستیک برای ساخت آن است. این طرح به صورت حصیر در کنار یکدیگر بافته می‌شود. در واقع منظور از حصیر، نوع پلاستیکی آن است. در کمپینگ ها باید از وسایلی استفاده کرد که علاوه بر سبکی، دارای مقاومت باشد. زیرا استحکام یک وسیله ی مسافرتی در قیمت آن نیز تاثیر گذار است. قیمت زیرانداز حصیری کمپینگ را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید.

گروه تولیدی اترس چادر با سابقه ای درخشان در حوزه تولید انواع چادرهای برزنتی و انواع پارچه های برزنت سعی کرده است تا بهترین محصولات مسافرتی را از جنس برزنت تولید کرده و آن ها را با کیفیتی عالی به بازار عرضه کند

خرید زیرانداز حصیرپلاستیک

همانطور که گفته شد بهتر است از زیرانداز حصیر پلاستیک به عنوان زیرانداز استفاده کرد. این پوشش بسیار مناسب برای سفر و کوهنوردی است. البته شاید نسبت به زیرانداز‌های جاجیم و فوق سبک، سنگینی بیشتری داشته باشد. اما تنها سبک بودن ملاک اصلی نیست. برای کمپینگ بهتر است از تجهیزات مورد نیاز و ضروری استفاده شود.

این تجهیزات معمولا شامل چادر مسافرتی، زیرانداز و … هستند. اولویت را خود شخص می‌تواند انتخاب کند. زیرا در صورتی که طبق اولویت انتخاب نشود ممکن است یک وسیله‌ی غیر ضروری خریداری شود. در نتیجه هزینه اضافی برای خرید زیرانداز سفری باید صرف شود. البته این محصول کاملا ضروری است.

تولیدی زیرانداز کمپینگ

بسیاری از افراد که به طبیعت گردی علاقه دارند، ترجیح می‌دهند که از زیراندازهای حصیری استفاده کنند. اما این محصول بهتر است از تولیدی خریداری شود. مرکز پخش زیرانداز در تهران و کرج، محصولات خود را به سایر شهرهای ایران نیز ارسال می‌کنند. بنابراین امکان خرید از تولیدی به صورت اینترنتی نیز وجود دارد. خرید آنلاین زیرانداز موجب می‌شود که شما ویژگی‌های آن را با سایر محصولات موجود در سایت مقایسه کنید. همین امر موجب می‌شود که یک زیرانداز الیاف مصنوعی مناسب را خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید