0912 063 4885

زیرانداز حصیری کوچک

زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز حصیری کوچک

زیرانداز حصیری کوچک: زیرانداز حصیری در ابعاد مختلف تولید می شود. این وسیله برای سفر، طبیعت گردی و …یکی از تجهیزات اصلی محسوب می شود. انواع زیرانداز مسافرتی با بعاد مختلف 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می شوند. نوع کوچک آن برای خانواده های با جمعیت کم مناسب است. مدل 4 متری ظرفیت و گنجایش 4 نفر را دارد. ازین نوع زیرانداز ضد آب است. همچنین خس و خاشاک را به خود جذب نمی کند. در مکان های مرطوب مانند کنار رودخانه نیز می توان از آن استفاده کرد.

زیرانداز سبک برای مسافرت

قیمت زیرانداز حصیری 4 متری

قیمت زیرانداز حصیری با توجه به ابعادش تعیین می شود. برخی از انواع زیرانداز، بزرگ و برخی کوچک هستند. این زیراندازها بدون دوخت میانی تولید می شوند. در صورتی که زیرانداز دوخت میانی داشته باشد قیمت کمتری دارد. این نوع زیرانداز بسیار مقاوم است و دارای عمر طولانی است. در اثر نور آفتاب و آب دچار آسیب نمی شود. بنابراین با خرید یک زیرانداز تا سالها می توان از آن استفاده کرد. بدون اینکه دچار مشکلی شود.

اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز مسافرتی فعالیت می کند. این مجموعه انواع تجهیزات سفری را با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. زیرانداز، چادر مسافرتی، باربیکیو سفری، آشتدان و صندلی مسافرتی از محصولات این مجموعه هستند. این محصولات با صورت آنلاین قابل خریداری هستند.

زیرانداز حصیرپلاستیک

خرید زیرانداز سفری

برای خرید زیرانداز مسافرتی می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر و قسمت محصولات مسافرتی مراجعه کنید. انواع زیرانداز حصیری کوچک با قیمت های مناسب در این بخش به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت روز محصولات نیز می توانید با بخش فروش در تماس باشید. تمامی محصولات با کیفیت بالا از تولیدات داخلی و خارجی هستند. این محصولات دارای کیفیت و قیمت مناسب اند. انواع زیرانداز جاجیم ساخته شده با الیاف مصنوعی نیز در این مجموعه وجود دارد.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام