0912 063 4885

زیرانداز حصیری یک تکه

زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز حصیری یک تکه

زیرانداز حصیری یک تکه فاقد دوخت میانی است. این زیراندازها از حصیرپلاستیک تهیه می شوند و به عنوان زیرانداز حصیری پلاستیکی شناخته می شوند. یکی از اصلی ترین ویژگی های این نوع زیراندازها، دوام بسیار بالای آن است. به گونه ای که در صورت خریداری یکی از این زیراندازها تا سال های زیادی نیاز به خرید زیرانداز مسافرتی نخواهید داشت! در واقع این محصول به هیچ عنوان دچار آسیب و رنگ پریدگی نخواهد شد و می توانید بارها از آن استفاده کنید. همین ویژگی موجب محبوبیت این زیرانداز نزد طبیعتگردان و کوهنوردان شده است.

زیرانداز حصیرپلاستیک

زیرانداز حصیری بدون دوخت میانی

یکی از اصلی ترین ویژگی های زیرانداز حصیری یک تکه بودن آن است. درواقع این زیرانداز مسافرتی به صورت یک تکه تولید شده است و از دوخت دو تکه جداگانه تولید نشده است. همین امر باعث دوام بیشتر زیرانداز می شود. همچنین در هنگام استفاده از آن برجستگی در وسط کار وجود ندارد. بنابراین یک دست تر و هموارتر است. زیرانداز حصیری یک محصول فوق العاده با کیفیت و ارزان است. انواع مختلف دیگری از زیرانداز در بازار وجود دارد. مانند زیرانداز مسافرتی جاجیم که آن هم طرفداران خاص خود را دارد. ویژگی اصلی آن نرمی و لطافتش است.

زیرانداز حصیری مسافرتی در ابعاد و ظرفیت های مختلفی تولید می شود. معمولا در اندازه های 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می شود. مدل 12 متری گنجایش و ظرفیت بالاتری دارد و برای مسافرت های گروهی و دسته جمعی توصیه می شود. خرید زیرانداز حصیری باید از فروشگاه های تولید کننده محصولات مسافرتی انجام شود.

زیرانداز حصیرپلاستیک

فروش زیرانداز سفری

فروش زیرانداز سفری از طریق بخش فروشگاه اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز مسافرتی انجام می شود. انواع زیرانداز در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند. این محصولات با کیفیت بالا در اختیار مشتری قرار می گیرند. امکان خرید حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بالا از ویژگی محصولات مسافرتی اترس چادر است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام