زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز حصیری 12 متری یک زیرانداز مناسب برای سفرهای دسته‌جمعی و گروهی است. این زیرانداز حصیری ظرفیت و گنجایش بالایی دارد. در هنگام سفر نیاز به وسایلی مانند زیرانداز، چادر مسافرتی، صندلی تاشو و کیسه خواب داریم. اترس چادر در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کند. انواع مختلف زیرانداز جاجیم و زیرانداز حصیری در این فروشگاه به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رسد. زیرانداز باید مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. شما می توانید با توجه به ابعاد آن بهترین محصول را انتخاب کنید.

خرید زیرانداز بزرگ

زیرانداز بزرگ معمولا در ابعاد 9 متری و 12 متری تولید می شود. این ابعاد برای سفرهای گروهی و کسانی که به همراه فامیل و خانواده به سفر میروند مناسب است. در هنگام تا و جمع شدن، این محصول فضای بسیار کمی اشغال می کند و این یک مزیت برای این زیرانداز محسوب می شود. زیراندازهای بزرگ و جادار قیمت بیشتری نسب به مدل کوچ دارند. اما به دلیل ظرفیت بیشتر؛ انتخاب اکثر افراد این نوع زیرانداز است.

زیرانداز مسافرتی حصیری 12 متری یکی از پرفروش ترین انواع زیرانداز است. این محصول ضد آب است و در مکان هایی که رطوبت وجود دارد، استفاده می شود. دلیل این امر جنس این زیرانداز است. جنس آن از حصیرپلاستیک است که موجب شده است طول عمر بسیار بالایی داشته باشد.

زیرانداز حصیری 12 متری

فروش زیرانداز حصیری دوازده متری

زیرانداز دوازده متری حصیری را می توانید از طریف بخش فروشگاه اترس چادر تهیه کنید. این محصول و سایر محصولات موجود در فروشگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. درواقع کیفیت و قیمت پایین و ارزان از ویژگی های محصولات مجموعه اترس چادر است. قیمت زیرانداز با توجه به ابعاد و جنس آن تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت زیرانداز حصیر پلاستیک با بخش فروش در تماس باشید. همچنین می توانید سفارشات خود را از طریق پیج اینستاگرام نیز دنبال کنید. قیمت محصولات با توجه به نوع برند نیزمشخص می‍شود.

5/5 - (13 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام