0912 063 4885

زیرانداز حصیر پلاستیک

زیرانداز حصیرپلاستیک

زیرانداز حصیر پلاستیک

زیرانداز حصیر پلاستیک یکی از انواع زیرانداز پرطرفدار و پرفروش زیرانداز مسافرتی در بازار است. این محصول از حصیر پلاستیک تهیه شده است و به عنوان یک زیرانداز سفری و مسافرتی ضد آب کاربرد دارد. زیرانداز حصیری را می توان در مکان هایی که رطوبت دارند استفاده کرد. جنس این زیرانداز تا اندازه سخت و ضخیم است و دارای طول عمر بسیار بالایی است. به گونه ای که در صورت تهیه و خرید یک زیرانداز تا سالها نیاز به خرید زیرانداز نخواهید داشت. تنوع رنگ و طرح از ویژگی های دیگر این محصول است.

زیرانداز حصیرپلاستیک

خرید زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری مسافرتی را می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت و قسمت محصولات مسافرتی به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید. امکان خرید حضوری نیز از طریق فروشگاه اترس چادر در فردیس کرج برای مشتریان فراهم شده است. تمام کسانی که به طبیعت گردی و سفر علاقه دارند نیاز به خرید یک زیرانداز مقاوم دارند. این زیرانداز باید ضد آب و ضد پوسیدگی باشد. همچنین در صورت وجود خس و خاشاک به زیرانداز نچسبند. به همین دلیل قبل از خرید زیرانداز باید به ویژگیهای آن توجه کنید.

انواع زیرانداز حصیر پلاستیک در ابعاد و اندازه های مختلف مانند 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می شوند. این ابعاد گنجایش و ظرفیت مشخصی دارند. برای کسانی که به صورت گروهی مسافرت میروند زیرانداز بزرگ پیشنهاد می شود. مدلها با ابعاد کوچک تر برای افرادی که به صورت انفرادی یا 2 نفره به سفر می روند، پیشنهاد می شود.

زیرانداز حصیرپلاستیک

قیمت زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی با توجه به ابعاد، کیفیت و برند تولید کننده تعیین می شود. مدل حصیری نسبت به سایر زیراندازها قیمت مناسب تری دارد. با خرید این زیرانداز نیاز به خرید زیرانداز های دیگر نخواهید داشت. در بخش محصولات سفری انواع زیرانداز با طرح ها و رنگهای مختلف قرار دارد. برای اطلاع از قیمت و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام