0912 063 4885

زیرانداز سبک برای مسافرت

زیرانداز سبک برای مسافرت

زیرانداز سبک برای مسافرت

زیرانداز سبک برای مسافرت باید قابل حمل و کم حجم باشد. زیرانداز مسافرتی سبک را می توان به راحتی با خود حمل کرد. در هنگام سفر باید سعی کنیم حتی الامکان وسایل سبک و کاربردی را با خود به همراه ببریم. این وسایل باید کم حجم و سبک باشند. زیراندازهای مسافرتی حصیری، جاجیم و … همگی سبک هستند اما انواع مختلفی از زیرانداز مسافرتی فوق سبک نیز در بازار موجود است. معمولا این زیراندازها دارای ابعاد مناسب هستند و انها را به راحتی میتوان در کیف مخصوص مسافرتی آن قرار دارد.

زیرانداز سبک برای مسافرت

انواع زیرانداز مسافرتی

برخی از انواع زیراندازهای مسافرتی در وب سایت اترس چادر قابل خریداری هستند. این محصولات با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. زیرانداز حصیری مقاومت بسیار بالایی در برابر آب دارد و در واقع آب گریز است. جنس آن از حصیر پلاستیک است. زیرانداز جاجیم نیز بسیار مقاوم و سبک است و از الیاف مصنوعی با طرح جاجیم ساخته شده است. به همین دلیل قیمت چندانی ندارد و جزو محصولات با قیمت مناسب است. باید به این نکته نیز توجه کرد که زیرانداز مسافرتی در صورتی که خریداری شود تا سالها دچار آسیب نمی شود و شما نیاز به تهیه زیرانداز دیگری نخواهید داشت.

اترس چادر به طور کلی تجهیزات مختلف مسافرتی مانند چادر مسافرتی، کیسه خواب، صندلی تاشو و زیرانداز را برای فروش عرضه می‌کند. در حال حاضر محصولات جدید دیگری نیز مانند باربیکیو ذغالی نیز برای فروش در بخش وب سایت قرار داده شده است.

زیرانداز مسافرتی سبک

قیمت زیرانداز

زیرانداز با توجه به جنس، ابعاد و برند تولید کننده قیمت گذاری می شود. هر زیرانداز دارای ویژگی های مخصوص به خود است و انواع مختلف زیرانداز با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. ضد آب بودن، عدم چسبیدن خس و خاشاک به زیرانداز و سبکی از ویژگی های یک زیرانداز مسافرتی خوب هستند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام