0912 063 4885

زیرانداز سفری ضدآب 6 متری

زیرانداز سبک برای مسافرت

زیرانداز سفری ضدآب 6 متری

زیرانداز سفری ضدآب 6 متری یکی از انواع زیرانداز است. زیرانداز ضد رطوبت در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و … با ظرفیت های مختلف تولید می شود. این محصول را می توان در هنگام سفر و طبیعت گردی استفاده کرد. همانطور که گفته جنس آن از حصیرپلاستیک است و در برابر شرایط محیطی و جوی مختلف مقاوم است به همین دلیل اکثر افراد تمایل به خرید این نوع زیرانداز دارند.

این محصول دارای طول عمر بسیار طولانی است. در اثر شرایط محیطی دچار خرابی و مشکل نمی شود. زیرانداز های مسافرتی حصیری دارای ویژگی های زیادی هستند. به عنوان مثال اکثر این زیراندازها با بدون دوخت میانی تولید می شوند. در برخی مواقع نیز بعضی از شرکت ها، زیرانداز را دوخت میانی تولید می کنند. روی زیرانداز بنر چاپی برند سازنده درج شده و امکان حمل و جابه جایی زیرانداز به وسیله دسته آن محیا شده است. بنابراین می توانید این محصول را مانند یک ساک دستی با خود حمل کنید.

تولیدی زیرانداز جاجیم

قیمت زیرانداز مسافرتی حصیری

قیمت زیرانداز سفری ضدآب 6 متری از نوع حصیری با توجه به ابعاد، برند تولید کننده و … مشخص می شود. اترس چادر تولید کننده انواع تجهیزات و لوزام سفر مانند زیرانداز، چادر مسافرتی و انواع صندلی های مسافرتی است. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

در درجه اول زیرانداز باید سبک باشد. نکته بعدی در مورد زیرانداز قابل شستشو بودن ان است. بنابراین باید بتوان در صورت کثیف شدن زیرانداز آن را شست. همچنین امکان جابه جایی نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال باید به راحتی بتوان زیرانداز را جابه جا کرد. برخی از زیرانداز ها دارای کیف و برخی دارای دسته هستند.

زیرانداز سفری ضدآب 6 متری
زیرانداز سفری ضدآب 6 متری

خرید زیرانداز مسافرتی

برای خرید زیرانداز مسافرتی سبک می توانید به بخش فروش مجموعه مراجعه کنید. انواع زیراندازهای مختلف مانند زیرانداز جاجیم با کیفیت و ویژگی های متفاوت در این مجموعه برای خرید وجود دارند. ابعاد، ظرفیت، ضد آب بودن، برند تولید کننده و … در تعیین قیمت زیر انداز موثرند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام