0912 063 4885

زیرانداز سفری پیک نیک

زیرانداز مسافرتی 9 متری

زیرانداز سفری پیک نیک

زیرانداز سفری پیک نیک و کمپینگ برای افرادی که به سفر علاقه دارند، گزینه ی مناسبی است. زیرانداز مسافرتی باید دارای ویژگی‌های مختلف باشد. یکی از ویژگی های مهم آن، جلوگیری از نفوذ رطوبت است. زیر اگر زیرانداز رطوبت و آب را به خود جذب کند دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت. زیراندز سفری پیک نیک می‌تواند از بین انواع زیرانداز مسافرتی با ویژگی های متنوع انتخاب شود. دوخت زیرانداز پیک نیک باید استاندارد و با کیفیت بالا باشد. زیرا در صورت داشتن یک دوخت سطحی بعد از مدتی دچار آسیب خواهد شد.

زیرانداز سفری پیک نیک

زیرانداز حصیری پلاستیکی پیک نیک

یکی از انواع زیرانداز پیک نیک که طرفداران بسیار زیادی دارد، زیرانداز حصیری پلاستیکی است. این زیرانداز کاملا از الیاف مصنوعی تهیه شده است اما به روش حصیر بافی داین الیاف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. شاید بتوان گفت یکی از مقاوم ترین انواع زیرانداز کمپینگ، همین نوع زیرانداز است. حصیر پلاستیک یک ماده تجزیه ناپذیر است به همین دلیل دارای مقاومت بسیار بالایی است. این نوع محصول را می توان در ابعاد و اندازه ی مختلف مانند 2 متری، 4 متری، 6 متری، 9متری و 12 متری به صورت متری یا همان متر مربع سفارش داد. به همین دلیل یکی از به صرفه ترین انواع زیرانداز سفری محسوب می‌شود. زیرانداز سفری پیک نیک را می توانید از طریق بخش فروش از طریق سایت به صورت آنلاین نیز خریداری کنید.

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز سفری ضد رطوبت

زیرانداز سفری ضد رطوبت یا همان زیرانداز سفری کمیپینگ با توجه به قیمت مناسب آن براس سفر، طبیعت گردی و کمپینگ مناسب است. قیمت زیرانداز حصیری به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به همین دلیل در هنگام خرید زیرانداز می‌توانید از انواع آن استفاده کنید. یکی از زیراندازهای دیگر که پرطرفدار است، زیرانداز جاجیم است. این نوع زیرانداز نیز برای سفر ها کاربرد دارد و وزن کمی دارد. زیرانداز باید سبک، کم حجم و قابل حمل باشد. همچنین در برابر نفوذ رطوبت و آب نیز مقاوم باشد.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام