0912 063 4885

زیرانداز طبیعت گردی

زیرانداز طبیعت گردی

زیرانداز طبیعت گردی

زیرانداز طبیعت گردی: انواع مختلف زیرانداز مانند زیرانداز حصیری، زیرانداز های جاجیم و … در مجموعه اترس چادر تولید می شوند. اگر به طبیعت گردی علاقه دارید حتما نیاز به یک زیرانداز دارید. این زیرانداز باید بادوام، سبک و مقاوم باشد. همچنین در برابر نفوذ رطوبت مقاومت کافی را داشته باشد. انواع زیرانداز حصیری با ابعاد و اندازه های مختلف در این مجموعه تولید می شوند. زیرانداز حصیری یکی از پرفروشترین انواع زیرانداز سفری است. این زیرانداز با ظرفیت های کوچک و بزرگ تولید می شود. در نتیجه با هر ابعادی در دسترس مشتریان قرار دارد.

زیرانداز طبیعت گردی

فروش زیرانداز مسافرتی

فروش زیرانداز حصیری مسافرتی به صورت متری است. در واقع مثلا زیرانداز 12 متری با توجه به مترمربع ابعادش به فروش می رسد. در نتیجه شما می توانید از انواع زیرانداز با ابعاد و سایز مختلف استفاده کنید. اگر به صورت گروهی سفر می کنید بهتر است از زیراندازهای 12 متری استفاده کنید. این نوع زیرانداز گنجایش بیشتری دارد. البته باوجود گنجایش بیشتر وزن بسیار کمی دارد. با استفاده از دسته ای که روی آن تعبیه شده است به راحتی می توان آن را جابه جا کرد. زیرانداز طبیعت گردی و مسافرت باید دارای طول عمر زیادی باشد تا بتوان از آن سال ها بدون وارد شدن آسیب به آن استفاده کرد.

اترس چادر به عنوان تولیدی انواع وسایل مسافرتی مانند زیرانداز، چادر مسافرتی، صندلی مسافرتی و … فعالیت دارد. تمامی محصولات این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. یکی از نکاتی که در مورد زیرانداز بسیار مهم است، ضد آب بودن آن است. بنابراین باید به راحتی بتوان از آن در مکان های مرطوب استفاده کرد. زیرانداز حصیری کوچک برای تعداد کم مناسب است.

زیرانداز حصیری ساحلی

قیمت زیرانداز طبیعت گردی

با توجه به ابعاد زیرانداز، نوع برند و کیفیت آن قیمتش مشخص خواهد شد. قیمت یک زیرانداز با توجه به قیمت روز تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت زیرانداز طبیعت گردی و مسافرت می توانید به بخش فروشگاه مراجعه و یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام