زیرانداز مسافرتی با دوام

زیرانداز طبیعت گردی

زیرانداز مسافرتی با دوام

زیرانداز مسافرتی با دوام در طرح‌ها و مدل های متنوعی تولید می شود. زیرانداز مسافرتی را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی نیز خریداری کنید. البته انواع زیرانداز برای سفر به شکل های مختلفی تولید می شوند. بهترین زیرانداز مسافرتی را می توانیم از بین زیراندازهای موجود در بازار سفارش دهیم. به همین علت معمولا از نوع سبک و نرم آن برای مسافرت استفاده می شود. زیرانداز پیش رو نیز یکی از انواع خوب و با کیفیت این محصول است. به همین دلیل فروش آن در مجموعه با استقبال مشتریان روبرو شده است. قیمت زیرانداز مسافرتی با توجه به نوع زیرانداز تعیین  می شود.  مثلا این نوع زیرانداز نرم بسیار خاص است و با توجه به متراژش دارای قیمت های متنوعی است.

زیرانداز حصیرپلاستیک

زیرانداز مسافرتی ضخیم مقاوم

بسیاری از زیراندازها بعد مدتی استفاده، دچار آسیب می شوند. به همین دلیل همه ی افرادی که به طبیعت گردی و مسافرت علاقه دارند باید از نوع ضخیم و نرم آن استفاده کنند. البته زیرانداز حصیری نیز انتخاب مناسبی است. زیرا بسیار ضخیم است. اما زیرانداز های حصیری نرم نیستند و برای استفاده از آنها می توانید از یک روکش نرم روی آن استفاده کنید. قیمت زیرانداز حصیری نیز با توجه به متراژ ان مشخص می شود. زیرا متراژ زیرانداز در تعیین قیمت آن تاثیر دارد. قیمت آن در واقع بر اساس مترمربع تعیین می شود. همین امر موجب شده است که انواع زیراندازها با رنگ و طرح متنوع در بازار وجود داشته باشد. در ادامه چند نوع زیرانداز ضخیم را معرفی خواهیم کرد:

زیرانداز حصیری

همانطور که گفته شد این نوع زیرانداز، تنها ضخیم است و در واقع به هیچ عنوان نرم نیست. اما به دلیل اینکه جزو انواع زیرانداز ضد رطوبت محسوب می شود، به عنوان پرفروش ترین زیرانداز کاربرد دارد. زیرانداز مسافرتی با دوام معمولا از نوع حصیری انتخاب می شوند.

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز جاجیم

این نوع زیرانداز سفری با دوام نیز فقط دارای طرح جاجیم است. این طرح سنتی باعث شده است بسیاری از آن به عنوان زیرانداز مسافرتی استفاده کنند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام