0912 063 4885

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز مسافرتی سبک کیف دار وزن بسیار کمی دارد و برای کسانی که به طبیعت گردی و سفر علاقه دارند، بهترین گزینه می باشد. این نوع زیرانداز فوق العاده سبک است و جای بسیار کمی را اشغال می کند. در ابعاد و اندازه های مختلف نیز تولید می شود. همچنین دارای یک کیف است که حمل و جابه جایی آن را راحت می کند. سطحی نرم دارد که موجب راحتی استفاده کننده می شود. به طور کلی در این مجموعه انواع زیرانداز مسافرتی مانند زیرانداز جاجیم، حصیری و کیف دار تولید می شوند.

زیرانداز مسافرتی سبک

زیرانداز کیفی دار فوق سبک

انواع زیراندازهای مسافرتی باید از نظر ابعاد، وزن، مقاومت و … سنجیده شوند و بهترین گزینه انتخاب شود. برای کسانی که تمایل دارند وسایل و لوازم سفری کاملا سبک و کم حجم داشته باشند، زیرانداز کیف دار توصیه می شود. کسانی که نیاز به زیرانداز ضد آب دارند بهتر است از نوع حصیری آن استفاده کنند. تمامی محصولات تولید شده در این مجموعه دارای کیفیت و دوام بسیار بالا هستند و برای سفر، استفاده در حیاط و ویلا مناسب اند. این محصولا عمر طولانی دارند و بعد از خرید یک زیرانداز تا سالها نیاز به تهیه زیرانداز نخواهید داشت.

در درجه اول زیرانداز باید سبک باشد. نکته بعدی در مورد زیرانداز قابل شستشو بودن ان است. بنابراین باید بتوان در صورت کثیف شدن زیرانداز آن را شست. همچنین امکان جابه جایی نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال باید به راحتی بتوان زیرانداز را جابه جا کرد. برخی از زیرانداز ها دارای کیف و برخی دارای دسته هستند.

زیرانداز مسافرتی سبک

خرید زیرانداز مسافرتی

برای خرید زیرانداز مسافرتی سبک می توانید به بخش فروش مجموعه مراجعه کنید. انواع زیراندازهای مختلف مانند زیرانداز جاجیم با کیفیت و ویژگی های متفاوت در این مجموعه برای خرید وجود دارند. ابعاد، ظرفیت، ضد آب بودن، برند تولید کننده و … در تعیین قیمت زیر انداز موثرند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام