زیرانداز مسافرتی ضد آب

قیمت زیرانداز حصیری

زیرانداز مسافرتی ضد آب

زیرانداز مسافرتی ضد آب در انواع مختلفی تولید می شود. یکی از انواع زیرانداز مقاوم و ضد رطوبت، زیرانداز حصیری است. این محصول از حصیرپلاستیک تهیه شده است. معمولا زیرانداز های حصیری را به صورت یک تکه می سازند. اما گاهی به دلیل بزرگ بودن آن ممکن است دارای دوخت میانی باشد. کسانی به کمپینگ و طبیعت گردی علاقه دارند، داشتن یک زیرانداز مقاوم را جز جدایی ناپذیر از سفر می دانند. برخی از افراد استفاده از زیرانداز مسافرتی حصیری را نسبت به سایر زیراندازها مانند زیرانداز جاجیم ترجیح می ذهند. یکی از دلایل این امر عدم چسبندگی خس و خاشاک به زیرانداز حصیری است.

زیرانداز حصیری مسافرتی

ویژگی زیرانداز حصیری ضد آب

انواع زیرانداز های حصیری دارای ویژگی های مشترکی هستند. تنها تفاوت این محصولات در ظرفیت و گنجایش آنهاست. به عنوان مثال زیراندازهای 4 متری، 6متری، 9 متری و 12 متری هر کدام گنجایش و ظرفیت متفاوتی دارند. به همین دلیل با توجه به نیاز و تعداد افراد استفاده کننده می توان از زیرانداز مناسب استفاده کرد. روی این محصول یک بنر چاپی با عنوان نام برند تولید کننده درج می شود. امکان جمع آوری آن بسیار راحت است و شما می توانید به راحتی آن را تبدیل به یک ساک دستی کنید.

کسانی که به سفر علاقه دارند همواره سعی می کنند تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز در سفر را خریداری کنند. اترس چادر تولید کننده انواع لوازم سفر و گردشگری مانند چادر های مسافرتی، صندلی تاشو و انواع زیرانداز های حصیری ضد آب است. این محصولات به عنوان محصولات با کیفیت به مستریان عرضه می شوند. قیمت زیرانداز مسافرتی با توجه به برند تولید کننده مشخص می شود.

زیرانداز مسافرتی 6 متری

قیمت زیرانداز ضد آب

همانطور که گفته شد زیرانداز حصیری یکی از انواع زیراندازهای ضد آب است که کاربرد گسترده ای دارد. این زیرانداز با توجه به ابعاد و گنجایشش قیمت گذاری می شود. انواع محصولات سفری دارای قیمت های مختلفی هستند که گاهی با توجه به برند تولید کننده قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز سفری و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام