زیرانداز مسافرتی ضد رطوبت

تولیدی زیرانداز جاجیم

زیرانداز مسافرتی ضد رطوبت

زیرانداز مسافرتی ضد رطوبت یکی از محصولات پرفروش به عنوان تجهیزات سفر است. انواع زیرانداز حصیری، جاجیم و … به عنوان زیراندازهای ضد رطوبت شناخته شده اند. مدل های مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد. اغلب افراد از زیراندازهای ضد رطوبت جاجیم و حصیری استفاده می کنند. اما مدل حصیری ضد آب است و مقاومت بسیار بالایی دارید. این محصول دارای یک دسته برای حمل راحت تر است. تمامی محصولات این مجموعه با بهترین کیفیت توسط برندهای شناخته شده به مشتریان عرضه می گردند.

زیرانداز مسافرتی سبک

خرید زیرانداز ضد آب کمپینگ

کسانی که به سفر علاقه دارند همواره سعی می کنند تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز در سفر را خریداری کنند. اترس چادر تولید کننده انواع لوازم سفر و گردشگری مانند چادر های مسافرتی، صندلی تاشو و انواع زیرانداز های حصیری ضد آب است. این محصولات به عنوان محصولات با کیفیت به مستریان عرضه می شوند. قیمت زیرانداز مسافرتی با توجه به برند تولید کننده مشخص می شود.

زیرانداز ضد رطوبت در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و … با ظرفیت های مختلف تولید می شود. این محصول را می توان در هنگام سفر و طبیعت گردی استفاده کرد. د. زیرانداز حصیری مسافرتی از جنس حصیر پلاستیک یکی از مدلهای زیرانداز ضد آب است. کسانی که به سفر علاقه دارند از انواع زیراندازها استفاده می کنند.

زیرانداز حصیرپلاستیک

فروش ویژه محصولات مسافرتی

در بخش فروشگاه اترس چادر انواع محصولات مسافرتی مانند زیرانداز مسافرتی ضد رطوبت برای فروش قرار داده شده اند. امکان خرید حضوری نیز برای مشتریان وجود دارد. با خرید آنلاین محصولات در وقت و هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد. زیرانداز را می توان برای کمپینگ، کوهنوردی، ساحل و … به کار برد. کیفیت بالا و قیمت ارزان انواع لوازم سفر از ویژگی های محصولات اترس چادر است. انواع زیرانداز های ضد آب حصیری دارای ویژگی های مشترکی هستند. تنها تفاوت این محصولات در ظرفیت و گنجایش آنهاست. به عنوان مثال زیراندازهای 4 متری، 6متری، 9 متری و 12 متری هر کدام گنجایش و ظرفیت متفاوتی دارند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام