0912 063 4885

زیرانداز پلاستیکی

زیرانداز حصیری 12 متری

زیرانداز پلاستیکی

زیرانداز پلاستیکی همان زیرانداز حصیری است که از حصیر پلاستیک ساخته شده است. این زیرانداز مسافرتی را می‌توان در کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی و … به کار برد. شاید به جرات بتوان گفت که این نوع زیرانداز از مقاوم ترین محصولات مسافرتی است. در واقع این محصول یک محصول کاملا ضد آب است که سال ها دوام دارد. اگر به طور حرفه ای به طبیعت گردی علاقه دارید بهتر است که از محصولات مقاوم استفاده شود. انواع تجهیزات و لوازم مسافرتی مانند زیرانداز، قابل استفاده در سفرهای طولانی مدت هستند. زیرا معمولا از مواد درجه یک ساخته می‌شوند. زیرانداز حصیری کاملا ضد آب است و به صورت حصیری شکل بافته شده است. امروزه این زیرانداز سفری در ابعاد و اندازه ی مختلف تولید می شود.

قیمت زیرانداز حصیری

فروش زیرانداز حصیر پلاستیک

حصیر پلاستیک یک روش برای بافت و تولید زیراندازهای حصیری مصنوعی است. از الیاف مصنوعی پلاستیکی برای بافت این محصول استفاده می‌شود. معمولا زیرانداز حصیری به صورت متری و رولی به فروش می‌رسد. در نتیجه از نظر قیمت بسیار ارزان و به صرفه است. شاید تا به حال از زیراندازهای مختلفی استفاده کرده اید. اما هیچ کدام دوام کافی را نداشته و بعد از مدتی دچار آسیب شده اند. اما زیراندازهای ساخته شده از پلاستیک کاملا مقاوم هستند. این نوع محصولات در برابر نور خورشید مقاومند و به هیچ عنوان آب را نیز به خود جذب نمی‌کنند. در نتیجه برای مسافرت گزینه بسیار مناسبی هستند. فروش زیرانداز حصیر پلاستیک از طریق سایت اترس چادر و بخش فروشگاه انجام می‌شود.

زیرانداز حصیری ساحلی

قیمت زیرانداز مسافرتی

یکی از انواع پرفروش زیرانداز سفری، نوع پلاستیکی یا حصیری آن است. از این زیرانداز در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری استفاده می‌شود. در نتیجه با ابعاد مختلف قابل خریداری است. به همین دلیل می‌توان با متراژهای زیادتر نیز آن را تهیه کرد. برای اطلاع از قیمت زیرانداز مسافرتی از نوع پلاستیکی میتوانید به مطلب درج شده در صفحه اینستاگرام اترس چادر با موضوع زیرانداز سفری حصیر پلاستیک مراجعه کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام