ساختار سازه کششی پارچه ای

ساختار سازه کششی پارچه ای

ساختار سازه کششی پارچه ای

ساختار سازه کششی پارچه ای به گونه ای است که با استفاده از سازه کابلی، پارچه سایبان به ستون های اطراف متصل می شوند. اجرای سازه چادری باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود. از سازه های کششی پارچه ای که با نام سازه چادری شناخته شده اند می توان به عنوان سایبان در ویلا و رستوران، ساخت المان های شهری و معماری، سقف پارکینگ و … استفاده کرد.

ساختار سازه کششی پارچه ای

کاربرد و ساختار سازه کششی پارچه ای

در ورودی منازل می توان با استفاده از سازه غشایی و چادری ، سازه چادری و سازه سایبان ایجاد کرد که علاوه بر کارایی آن در جلوگیری از عبور نور خورشید، می تواند در زیبایی ورودی نیز نقش داشته باشد. پارچه مورد استفاده در سازه پارچه ای از نوع بسیار مقاوم و مستحکم است و دارای عمر و دوام طولانی می باشد. در ادامه ویژگی های این سازه ها را ذکر می کنیم.

  • استحکام و دوام بالا
  • عمر طولانی
  • استفاده از مواد با کیفیت و درجه 1
  • قابل استفاده در ویلا، رستوران، کافی شاپ، پارک، سفره خانه

سازه چادری و سازه سایبان

قیمت اجرای سازه چادری

با توجه به نوع مواد به کار رفته و فضای مورد نظر قیمت سازه کششی پارچه ای متفاوت می باشد. این سازه ها در رنگ های متنوع قابل اجرا هستند و یکی از المان های معماری که موجب زیبایی محوطه می شوند، محسوب می شوند. مجموعه اترس چادر انواع خدمات فروش سازه چادری ، طراحی و نصب سازه کششی پارچه ای و سایبان را انجام می دهد. برای اطلاع از قیمت اجرای سازه کششی پارچه ای با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (12 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام