0912 063 4885

ساخت چتر سایبان

قیمت چتر رستورانی

ساخت چتر سایبان

ساخت چتر سایبان: اترس چادر به عنوان تولیدکننده صفر تا صد چتر سایبان است. این مجموعه در بحث تولید انواع سایبان چتری مانند چتر سایبان پایه کنار، چتر پایه وسط، چتر توریسم و سایبان آماده فعالیت می کند. معمولا چترها به صورت آماده تولید می شوند. اما گاهی مشتری نیاز به چتری با قطر مورد نظر دارد. در این گونه موارد ساخت چتر سایبان بهترین گزینه است. بنابراین چتر با قطر مورد نظر مشتری ساخته می شود. ارتفاع برخی از این چترها قابل تنظیم است. به گونه ای که می توانید با استفاده از دسته روی پایه فلزی چتر، ارتفاع را تنظیم کنید.

سایبان چتری آفتابگیر

ساخت چتر سایبان ساده

برای ساخت یک چترسایبان ساده در کارگاه تولیدی، باید مراحل مختلفی طی شود. همانطور که می دانید جنس چتر از برزنت ضد آب است. این برزنت در برابر نور خورشید مقاوم است. همچنین در روزهای برفی و بارانی از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند. سایبان های چتری اکثرا ساده طراحی می شوند. ساخت چتر تا حدودی مشکل است. این چترها بسیار محکم و مقاوم هستند. به همین دلیل در برابر باد و طوفان مقاوم هستند. در برخی از این چترها در پایه ها از بتن استفاده می شود. با وجود بتن از نظر استقامت بسیار محکم است.

اترس چادر علاوه بر چترهای سایبانی برای رستوران، کافی شاپ و … انواع آلاچیق پیش ساخته، چادر مسافرتی، انواع پارچه برزنتی، زیرانداز و صندلی تاشو را تولید می کند. کیفیت بالا و قیمت پایین از ویژگی های محصولات اترس چادر است.

چتر سایبان پایه بغل

سفارش چتر سایبان

برای سفارش چتر باید از طریق از طریق تماس با بخش پشتیبانی، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. البته از مدل‌های آماده نیز می‌توانید خرید کنید. این چترها دارای قیمت مناسب و ارزان هستند. با توجه قطر چتر امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد. معمولا از چتر سایبان قطر 3 متر بیشتر استقبال می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام