سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری به با نام سازه سایبان یا سازه پارچه ای نیز شناخته می شود که در ساخت آلاچیق و سایبان استخر، المان های شهری، سقف پارکینگ، سقف و سایبان های فضای باز، غرفه های نمایشگاهی، در کافی شاپ و رستوران، مراکز فرهنگی و یا به عنوان نما کاربرد دارد. سازه چادری در شهرهای مختلف مانند تهران، کرج، شیراز، اصفهان و … قابل سفارش می باشد.

سازه چادری و سازه سایبان

نمونه سازه چادری

نمونه سازه چادری را در تصویر زیر مشاهده می کنید. این سازه ها از پارچه های مقاوم ساخته شده و به وسیله گیره هایی به ستون های مورد نظر متصل می شوند. سقف چادری متحرک و ثابت می تواند در ایجاد سایبان های چادری استفاده شود. استفاده از سازه غشایی در معماری کابرد گسترده ای دارد. از این المان می توان برای زیباسازی محوطه و القای مفاهیم معماری بهره برد.

سازه چادری و سازه سایبان

کابرد سازه سایبان و سازه های پارچه ای

از سازه غشایی یا چادری به عنوان پوشش، سایبان، سقف، نما و .. می توان استفاده کرد. اترس چادر تمامی خدمات مانند طراحی و تولید انواع سازه های پارچه ای . چادری ، سازه های کابلی و کششی، سایبان های متحرک و ثابت ، سقف پارکینگ و ایجاد آلاچیق را به مشتریان ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت انواع سازه های چادری با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید. قیمت پروژه با توجه به نوع پروژه و کیفیت مواد استفاده شده متفاوت می باشد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام