سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری و سازه سایبان

سازه چادری به با نام سازه سایبان یا سازه پارچه ای نیز شناخته می شود که در ساخت آلاچیق و سایبان استخر، المان های شهری، سقف پارکینگ، سقف و سایبان های فضای باز، غرفه های نمایشگاهی، در کافی شاپ و رستوران، مراکز فرهنگی و یا به عنوان نما کاربرد دارد. این سازه در شهرهای مختلف مانند تهران، کرج، شیراز، اصفهان و … قابل سفارش می باشد.

سازه چادری و سازه سایبان

نمونه سازه پارچه ای چادری

نمونه سازه را در تصویر زیر مشاهده می کنید. این سازه ها از پارچه های مقاوم ساخته شده و به وسیله گیره هایی به ستون های مورد نظر متصل می شوند. سقف چادری متحرک و ثابت می تواند در ایجاد سایبان های پارچه ای شود. استفاده از سازه غشایی در معماری کابرد گسترده ای دارد. از این المان می توان برای زیباسازی محوطه و القای مفاهیم معماری بهره برد. این سازه ها کیفیت بسیار بالایی دارند. فروش انواع سازه تنها از طریق مجموعه اترس چادر قابل انجام است. این مجموعه خدمات بسیار زیادی را از طریق فروش آنلاین یا اینترنتی به مشتریان ارائه می دهد. یکی از ویژگی های این مجموعه فروش محصولات با قیمت مناسب است. قیمت ارزان یکی از دلایل اعتماد مشتریان و استقبال آنها از خدمات و محصولات است. سازه نیز دارای کیفیت های متنوعی است.

سازه چادری و سازه سایبان

کابرد سازه های پارچه ای

از سازه غشایی مقاوم و محکم  به عنوان پوشش، سایبان، سقف، نما و .. می توان استفاده کرد. اترس چادر تمامی خدمات مانند طراحی و تولید انواع سازه های پارچه ای . چادری ، سازه های کابلی و کششی، سایبان های متحرک و ثابت ، سقف پارکینگ و ایجاد آلاچیق را به مشتریان ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت انواع سازه های چادری با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید. قیمت پروژه با توجه به نوع پروژه و کیفیت مواد استفاده شده متفاوت می باشد. کارشناسان خدمات متنوعی در این زمینه به شما ارائه می دهند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام