سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه و فروشگاه

سایبان مغازه و فروشگاه به صورت دستی و برقی در بازار موجود است. اصلی ترین کاربرد سایبان در مغازه، محافظت در برابر نور خورشید و جلوگیری از ورود برف و باران به فروشگاه می باشد. سایبان برقی مزایای بیشتری نسبت به سایبان های دستی دارد. به عنوان مثال امکان درج تبلیغات بر روی نوع برقی میسر شده است. همچین نوع برقی با ریموت، کنترل میشود.

سایبان مغازه

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش هایی برای بالا بردن کارایی سایبان، حق انتخاب مشتریان نیز بیشتر شده است. انواع پارچه های مقاوم متناسب با شرایط جوی مختلف تولید و در این محصولات به کار می رود. یک آفتابگیر یا سایبان فروشگاه باید علاوه بر جلوگیری از نفوذ نور آفتاب به داخل مغازه، باید بتواند موجب خنک تر شدن فضای داخلی نیز شود.

نصب سایبان برقی

نصب سایبان های برقی باید توسط افراد با تجربه و متخصص صورت گیرد. قبل از نصب سایبان باید اندازه دقیق محل مورد نظر و دهانه آن مشخص شود. سایبان باید به گونه ای نصب شود که باید به زاویه و جهت تابش خورشید دقت شود. بعد از انجام این مراحل با استفاده از یراق آلات مربوطه به نصب پایه های سایبان می پردازند. همان طور که اشاره شد این کار باید توسط متخصص انجام شود.

سایبان مغازه

سایبان ارزان قیمت

اترس چادر همواره سعی در ارائه محصولات با بهترین کیفیت برای مشتریان خود را دارد. محصولات درجه یک و قیمت های مناسب رضایت مشتریان را به همراه داشته است. انواع سایبان با طرح های مختلف توسط این مجموعه تولید و عرضه می شوند.

کلیه محصولات مانند چتر سایبان در اترس چادر به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام