سایبان پارچه ای حیاط

سایبان پارچه ای حیاط

سایبان پارچه ای حیاط

سایبان پارچه ای حیاط یا سایبان چادری یکی از محصولات در حوزه چتر و سایبان است که برای جلوگیری از نفوذ عوامل محیطی مانند نور خورشید و یا برف و باران به داخل حیاط های مسکونی کاربرد دارد. سایبان و سقف چادری را می توان در حیاط اصلی و یا حیاط خلوت به کار برد. سازه به کاررفته در این پوشش ها به صورت بست های محکم و مقاوم توانایی مقابله با باد های شدید در مناطق بادخیز را نیز داراست. برای رسیدن به بهترین عملکرد این نوع محصولات نیازمند نصب و طراحی دقیق آنها هستیم.

سایبان پارچه ای حیاط

مزیت های سایبان پارچه ای ویلا و منزل مسکونی

همانطور که گفته شد، سقف و پوشش پارچه ای حیاط دارای مزیت های مختلفی می باشد. در برخی شرایط آب و هوایی به عنوان یک نیاز ضروری در نظر گرفته می شود در ادامه ویژگی های سایبان پارچه ای حیاط را ذکر می کنیم:

  • جلوگیری از نفوذ باد، برف، باران و تابش مستقیم خورشید
  • مقابله با تشعشات مضر نور آفتاب
  • زیبایی فضای حیاط منزل مسکونی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

سایبان پارچه ای حیاط

قیمت سایبان چادری حیاط مسکونی

باتوجه به نوع پارچه به کار رفته در سایبان پارچه ای، کیفیت طراحی و دوخت، متراژ مورد نظر برای نصب چادر و بست ها و سازه های به کار رفته در هنگام نصب چادر، قیمت سایبان پارچه ای به کار رفت در حیاط متفاوت می باشد. به طور معمول برای سایبان ها از پارچه های بسیار مقاوم در برابر عوامل محیطی استفاده می شود. به عنوان مثال پارچه های برزنتی یکی از بهترین گزینه ها به عنوان یک  چادر و پارچه ضد آب هستند.
اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع چادر های مسافرتی، چادرخودرو و کاور و پوشش استخر ، انواع سایبان های چادری حیاط و ویلا را نیز به مشتریان عرضه می کند. با استفاده از چادر های پارچه ای در حیاط منازل مسکونی امکان برگذاری جشن و مراسمات در حیاط نیز امکان پذیر می شود. برای سفارش و یا دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام