0912 063 4885

سایبان چتری آفتابگیر

سایبان چتری آفتابگیر

سایبان چتری آفتابگیر

سایبان چتری آفتابگیر به صورت پایه وسط و پایه بغل تولید می شود. از این سایبان های چتری برای مبلمان ویلا، کنار استخر و ساحل، محوطه رستوران و کافی شاپ و … استفاده می شود. چتر آفتابگیر از عبور نور خورشید جلوگیری می کند. دلیل این امر، جنس پارچه برزنتی چتر است که از عبور اشعه مضر جلوگیری می کند. همچنین در فصول سرد و پربارش سال از نفوذ رطوبت به پایین جلوگیری می کند. چتر سایبان آفتابگیر پایه وسط وزن کمتری نسبت به چتر سایبان پایه بغل دارد. این چتر دارای یک پایه فلزی است.

قیمت سایبان چتری

خرید چترسایبان آفتابگیر

برای خرید چتر سایبان آفتابگیر می توانید به بخش فروشگاه سایت اترس چادر مراجعه کنید. انواع چتر سایبان با کیفیت بالا و قیمت ارزان در این بخش به فروش می رسد. اگر رستوران دارید و یک محوطه باز بهترین روش برای دلنشین تر کردن فضا استفاده و خرید سایبان چتری است. این سایبان های چتری تاثیر زیادی بر میزان فروش دارند. در واقع برخی از افراد تمایل دارند در روزهای آفتابی از محیط بیرون استفاده کنند و غذای خود را در این محیط صرف کنند. به همین دلیل استفاده از این چترها می تواند فضای مناسبی برای مشتریان به وجود آورد.

چتر رستورانی گاهی با پایه قابل تنظیم تولید می شود. به این معنی که شما می توانید پایه چتر و ارتفاع آن را تغییر دهید. باز و بسته کردن چتر بسیار راحت است و امکان حمل و جابه جایی چتر بسیار آسان است.

قیمت چتر رستورانی

فروش سایبان چتری

اترس چادر از سال 1397 اقدام به فروش انواع مبلمان ویلا مانند چتر سایبان کرد و در این زمینه توانست تا حد زیادی رضایت مشتریان خود را جلب کند. چترهای پایه بغل یا پایه کنار بزرگ تر و جابه جایی آنها دشوار تر است. اما این چترها در برابر طوفان و بادهای بسیار شدید نیز مقاوم است. در برخی از چترها از پایه های بتنی برای سنگینی پایه استفاده شده است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام