0912 063 4885

سایبان چتری باغ

چتر رستورانی قطر 3 متر

سایبان چتری باغ

سایبان چتری باغ یکی از مبلمان مورد نیاز برای ویلا، باغ و … است. سایبان چتری پایه بغل از انواع چترهای پر طرفدار است. این چتر دارای یک پایه فلزی در کنار چتر است. به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار استفاده کننده قرار می‌گیرد. در نتیجه سایه‌ی بیشتری دارد. در باغ و ویلا و یا حیاط می‌توان از چتر و سایبان استفاده کرد. این چتر سایبان‌ها باید از طریق تولیدی سایبان چتری خریداری شوند. زیرا تولیدکنندگان این چتر، آن را با قیمت کمتری عرضه می‌کنند. این محصول توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می‌شود. تولیدات داخلی نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل شما می‌توانید سایبان چتری باغ را از بین برند ایرانی انتخاب کنید. معمولا پایه ی این چترها از فلز است. گاهی قابلیت تنظیم پایه ها نیز وجود دارد.

سایبان چتری قابل حمل

چتر سایبان پایه بغل

همانطور که اشاره شد یکی از انواع محبوب چتر سایبان، نوع پایه کنار یا پایه بغل آن است. این چتر را می‌توان در مکان‌های مختلف به کار برد. در واقع قابلیت استفاده از آن در بخش‌های مختلف وجود دارد. معمولا برای روف گاردن، حیاط ویلا، پارک و رستوران و … از آن استفاده می‌شود. البته نوع پایه وسط آن نیز بسیار پرطرفدار است. این چتر بسیار مقاوم است و در برابر بادهای شدید نیز مقاومت دارد. در نتیجه معمولا در مکان های که امکان وقوع طوفان یا باد شدید است از نوع پایه بغل استفاده می‌شود.

قیمت سایبان چتری

قیمت چتر مسافرتی قابل حمل

قیمت سایبان بستگی به نوع آن دارد. سایبان های پایه وسط، پایه بغل، توریسم و چتر آفتابگیر را می‌توان به راحتی حمل کرد. به همین دلیل به این نوع محصولات، چتر مسافرتی نیز گفته می‌شود. این نوع چترها گاهی اوقات در زیر پایه دارای چرخ برای راحتی در حمل هستند. به ویژه چتر پایه بغل یکی از انواع چترهایی است که پایه ی بتنی دارد و قابل حمل است. برای آشنایی باید مدل‌های دیگر این چتر به مطلب چتر سایبان ویلا و باغ در پیج اترس چادر مراجعه کنید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام