0912 063 4885

سایبان چتری برای ویلا

چتر رستورانی قطر 3 متر

سایبان چتری برای ویلا

سایبان چتری برای ویلا را میتوان از بین انواع چتر سایبان یا سایبان چتری موجود در بازار انتخاب کرد. چترهای آفتابگیر از تابش مستقیم نور خورشید در تابستان جلوگیری می‌کنند. البته این چترها در زمستان نیز کاربرد دارند. برای بخش چتر این محصولات از پارچه برزنت معمولی و یا برزنت کانتینری استفاده می‌شود. زیرا این پارچه مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و یا رطوبت دارد. به همین دلیل در تمام فصول سال می توان از آن استفاده کرد. سایبان چتری برای ویلا را می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت و محوصلات پیش ساخته تهیه کنید.

چتر سایبان محوطه

قیمت سایبان چتری قابل حمل

سایبان های چتر را می توان به راحتی حمل کرد. دو چتر پایه وسط و پایه بغل از نظر وزنی با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال چتر پایه کنار بزرگ تر است و برای جابه جایی آن از چرخ در زیر پایه چتر استفاده می‌شود. اما چتر سایبان پایه وسط وزن کمتری را دارد. یکی از سبک ترین انواع چتر، پتر توریسم است. این چتر را می‌توان به عنوان چتر مسافرتی نیز استفاده کرد. پایه چترها ضد زنگ و ضد رطوبت است. در برخی از انواع چتر امکان تنظیم ارتفاع از طریق پایه فراهم شده است.

اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع چتر سایبان فعالیت دارد. در این تولیدی تمام مراحل از صفر تا صد در مجموعه اترس چادر انجام می‌شود. کیفیت بالای محصولات موجب جلب رضایت مشتریان شده است. همچنین تمامی محصولات با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می‌شوند.

سایبان چتری قابل حمل

قیمت سایبان چتری

با توجه به قیمت های روز، قیمت چتر سایبان نیز تعیین می‌شود. البته قیمت نهایی یک محصول بستگی به نوع و مدل چتر نیز دارد. چترهای پایه وسط و آفتابگیر قیمت کمتری نسبت به سایر چترها دارند. از این چترها به عنوان چتر رستورانی در کافی شاپ و رستوران نیز استفاده می‌شود. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام