0912 063 4885

سایبان چتری دستی

چتر سایبان باغی

سایبان چتری دستی

سایبان چتری دستی یکی از انواع چتر سایبان است که برای حیاط، ویلا، رستوران و … کاربرد دارد. به طور کلی از این محصول می توان به عنوان مبلمان ویلا در مکان هایی که در معرض آفتاب هستند استفاده کرد. با قرار دادن چند صندلی تاشو در زیر چتر به همراه یک میز آلومینومی فضای دلنشینی را صرف غذا ایجاد خواهید کرد. در روزهایی که هوا بسیار گرم است و امکان استفاده از فضای باز و محوطه وجود ندارد، بهترین گزینه استفاده از سایبان های چتری دستی و برقی است.

سایبان چتری آفتابگیر

ابعاد سایبان چتری دستی

سایبان چتری دستی دارای ابعاد مختلفی است. یکی از ابعاد معمول این چتر قطر 3 متر است. در واقع معمول ترین نوع چتر که به صورت پایه وسط و پایه بغل ساخته می شود همین مورد است. چترهای پایه بغل به عنوان چتر ساحلی و کنار استخری نیز کاربرد دارند. از نظر حجم و وزن از چتر پایه وسط بزرگ تر هستند. برای مقاومت در برابر باد و طوفان در روی پایه چترها از بتن استفاده شده است. این امر موجب می شود که چتر مقاومت بیشتری داشته باشد. ابعاد سایبان چتری با توجه به نیاز مشتری تعیین می شود. گاهی اوقات چترها به صورت سفارشی ساخته می شوند.

اترس چادر به عنوان تولیدی سایبان چتری فعالیت دارد. انواع چتر و سایبان و پارچه سایبان در این مجموعه به فروش می رسد. قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی اصلی محصولات اترس چادر هستند. در واقع تمامی محصولات با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می شوند.

قیمت چتر رستورانی

خرید سایبان چتری

برای خرید سایبان چتری می توانید به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اقدام کنید. انواع چترهای قابل حمل و مسافرتی در این بخش برای فروش قرار داده شده اند. چتر آفتابگیر در تابستان کاربرد بسیار زیادی دارد و اکثر افراد برای محوطه ویلای خود از این نوع چترها خریداری می کنند. برای اطلاع از قیمت چتر افتابگیر دستی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام