سایبان چتری دست دوم

چتر سایبان باغی

سایبان چتری دست دوم

سایبان چتری دست دوم دارای قیمت ارزان تری نسبت به چتر سایبان نو، دارد. در نتیجه سایبان چتری قابل حمل را معمولا با قیمت مناسبی خریداری می‌کنند. همانطور که می دانید سایبان چتری دارای انواع متنوعی است. چتر پایه کنار و چتر پایه وسط از دو نوع معروف این چتر سایبان است. قیمت چتر سایبان پایه کنار از نوع پایه وسط بیشتر است. چترهای کارکرده معمولا از نظر کارکرد با نو آن تفاوتی ندارند. اما ممکن است بخش چتر آن که از جنس برزنت است در اثر تابش نور خورشید دچار رنگ پریدگی شود. سایبان دست دوم را می توان در حیاط منزل، ویلا، باغ و رستوران به کار برد. به همین دلیل این محصول کاربردهای زیادی دارد.

چتر رستورانی آفتابگیر

قیمت سایبان چتری پایه کنار

قیمت سایبان چتری پایه کنار همانطور که گفته شد از سایر انواع سایبان بیشتر است. دلیل این امر، بزرگ بودن و استفاده از متریال بهتر برای مقاومت بیشتر سایبان است. سایبان چتری دست دوم و کارکرده را می توانید از طریق سایت خریداری کنید. فروش چتر به صورت حضوری یا آنلاین امکان پذیر است. در نتیجه با صرف هزینه ی کمتر می توانید چتر سایبان مناسب را خریداری کنید. چتر ویلایی با نام های مختلفی مانند چتر روف گاردن نیز شناخته می شود. در نتیجه اگر با نام های دیگر این محصول مواجه شدید بدانید که منظور از مثلا چتر رستورانی همان چتر باغی است! لیست قیمت سایبان چتری را از کارشناسان اترس چادر بخواهید.

چتر رستورانی و باغی

خرید سایبان کارکرده

برای خرید سایبان دست دوم باید قبل از خرید از سالم بودن آن مطلع شوید. در صورتی که مشکلی ندارد می توانید چتر سایبان کارکرده را خریداری کنید. با این روش مطمئین خواهید شد که یک خرید خوب انجام داده اید. سایبان چتری کارکرده در انواع مختلف چتر پایه وسط، پایه بغل، توریسم و آفتابگیر با قطر 3 و 4 متر به بازار عرضه می شود. فروش چتر سایبان از طریق پیج اینستاگرام نیز انجام می شود.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام