0912 063 4885

سایبان چتری قابل حمل

سایبان چتری قابل حمل

سایبان چتری قابل حمل

سایبان چتری قابل حمل یک چتر سایبان است که امکان حمل و جابه جایی دارد. سایبان چتری معمولا به صورت پایه بغل ساخته می شوند. چترهای پایه کنار نسب به چترهای پایه وسط بزرگ تر هستند. در نتیجه سنگین تر و حمل و جابه جایی مشکل تری دارند. به همین دلیل از چرخ برای این کار استفاده می شود. این محصولات در برابر باد و طوفان مقاومت بالایی دارند. از پارچه برزنت برای پوشش چتر استفاده شده است که یکی از مقاوم ترین انواع پارچه ضخیم محسوب می شود.

چتر سایبان پایه بغل

ویژگی انواع چتر سایبان

انواع چتر سایبان هر کدام با ویژگی های مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال برخی از چترها دارای پایه قابل تنظیم هستند و می توان ارتفاع انها را تغییر داد. همچنین این محصولات در رنگها و طرح های مختلف تولید می شوند. بخش چتر که برزنتی است از عبور نور مضر خورشید جلوگیری می کند. همچنین در فصل های پاییز و زمستان از عبور رطوبت و باران به داخل جلوگیری می کند. چتر سایبان آفتابگیر به عنوان مبلمان ویلا کاربرد دارد. در واقع با استفاده از چترهای آفتابگیر فضای ویلا را می توان تغییر داد.

از چتر آفتابگیر در رستوران و کافی شاپ به ویژه در فضای باز و محوطه استفاده می شود. این چترها فضای دلنشینی را در این محیط های برای مشتریان فراهم می کنند. به خصوص در فصل تابستان که اغلب افراد از محیط های باز استقبال می کنند.

چتر سایبان پایه بغل

قیمت سایبان و چتر

قیمت انواع چتر سایبان با توجه به نوع چتر، برند و کیفیت آن مشخص می شود. ویژگی و امکانات چتر تاثیر زیادی در قیمت چتر دارد. این سایبان های چتری را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر تهیه کنید. فروش به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای اطلاع از قیمت سایبان چتری قابل حمل با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام