0912 063 4885

سایبان چتری

سایبان چتری

سایبان چتری

سایبان چتری در واقع همان چتر سایبان است که در مدل های مختلفی مانند چتر پایه وسط، پایه بغل و چتر آفتابگیر تولید می شود. این چترها برای فصل بهار و تابستان کاربرد بسیار زیادی دارند. از این محصولات می توان در فضای باز، حیاط، ویلا، رستوران، کافی شاپ و … استفاده کرد. انواع چتر سایبان دارای طرح و شکل مختلف هستند. هر کدام از آنها قابلیت و ویژگی های مختص به خود را دارند. به همین دلیل قبل از خرید باید به مشخصات چتر مورد نظر دقت شود.

تولیدی سایبان چتری

انواع چتر سایبان

چتر سایبان باغی دارای انواع مختلفی هستند که در بالا ذکر شد. معمولا مدل های پایه بغل به صورت پرتابل و قابل جابه جایی طراحی می شوند. برای این کار در زیر پایه چتر از چرخ استفاده می شود. این چترهای غول پیکر از چتر های آفتابگیر و چتر پایه وسط بزرگ تر هستند. در برابر نیروی باد و طوفان به دلیل استفاده از یک پیایه بتنی مقاوم هستند. چتر سایبان را می توان برای فضای باز رستوران ها استفاده کرد. در زیر چتر امکان استفاده از میز و صندلی تاشو وجود دارد.

این چترها دارای تنوع در طرح و رنگ هستند. چترهای آفتابگیر به عنوان یکی از مبلمان های اصلی برای ویلا کاربرد دارند. بنابراین اگر به دنبال چیدمان حیاط ویلای خود هستید از چترسایبان غافل نشوید. سایبان های ساخته شده به شکل چتر در برابر نفوذ نور خورشید مقاوم هستند. همچنین در فصول برپارس سال از نفوذ باران و برف به داخل جلوگیری می کنند.

تولیدی سایبان چتری

قیمت چتر آفتابگیر

چترهای آفتابگیر رستورانی با توجه به نوع چتر، ابعاد، برند تولید کننده و کیفیت چتر قیمت گذاری می شوند. بنابراین هر کدام از چترها قیمت متفاوتی دارند. برای خرید انواع چتر می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. علاوه بر خرید آنلاین چتر سایبان و اطلاع از قیمت سایبان چتری می توانید به صورت حضوری نیز در شهرهای فردیس و کرج اقدام به خرید کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام