0912 063 4885

صندلی تاشو مقاوم

صندلی ساحلی تاشو

صندلی تاشو مقاوم

صندلی تاشو مقاوم معمولا برای حیاط منزل، ویلا، مسافرت و … به کار می برند. صندلی سفری تاشو در انواع مختلف تولید می شوند. تنوع طرح و رنگ صندلی تاشو بسیار زیاد است. انواع صندلی راحت نشین، صندلی مبلی، صندلی کتابی، صندلی جا لیوان دار و … از نمونه های صندلی های موجود در بازار هستند. ویژگی های این صندلی ها با یکدگیر متفاوت است. به عنوان مثال صندلی تاشو جالیوان دار دارای یک دسته است که در آن مکانی برای لیوان تعبیه شده است. بنابراین امکان قرار دادن لیوان در دسته برای استفاده کننده فراهم می شود و دیگر نیاز به میز در کنار صندلی وجود ندارد.

تولید کننده صندلی تاشو

ویژگی صندلی تاشو چیست؟

صندلی تاشو در درجه اول باید به صوردت استاندارد ساخته شود. به دلیل استفاده طولانی مدت، شخص دچار کمردرد نشود. بنابراین طراحی و ساخت صندلی متناسب با بدن انسان بسیار اهمیت دارد. از دیگر ویژگی های صندلی های مسافرتی، مقاومت آن ها است. این صندلی ها تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل می کنند. جنس صندلی های تاشو بایکدیگر متفاوت است. از نظر مقاومت نیز با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از این صندلی ها از روکش برزنتی تهیه می شوند. روکش برزنتی موجب ایجاد یک لایه مقاوم می شود. این لایه در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم است.

برزنت صندلی تاشو در برابر نور خورشید مقاوم است و دچار تغییر رنگ نمی شود. این پارچه ضد آب و مستحکم است. قبل از خرید صندلی تاشو باید به مشخصات و ویژگی های آن دقت کنید. صندلی متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

تولید کننده صندلی تاشو

 

قیمت صندلی مسافرتی

با توجه به اینکه انواع مختلف صندلی تاشو در بازار وجود دارد، صندلی مسافرتی نیز دارای قیمت متفاوت هستند. هر کدام از این صندلی ها ویژگی مخصوص به خود را دارند. بنابراین با توجه به ویژگی ها، کیفیت و برند تولیدی قیمت گذاری می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو مسافرتی مقاوم با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام