0912 063 4885

صندلی تاشو پلاستیکی

صندلی تاشو پلاستیکی

صندلی تاشو پلاستیکی

صندلی تاشو پلاستیکی دارای وزن کمتری نسبت به صندلی مسافرتی فلزی است و بنابراین امکان حمل آن آسان تر است. این صندلی ها دارای پایه های بسیار مقاوم در برابر فشار هستند و می توانند وزن تا 100 کیلوگرم را نیز تحمل کنند. رنگ بندی های متنوع و طرح ها و مدل های مختلفی از صندلی های پلاستیکی در بازار موجود است. در فروشگاه اترس چادر انواع میز و صندلی تاشو سفری، زیرانداز حصیری و چادر مسافرتی موجود است.

صندلی تاشو پلاستیکی

ویژگی های صندلی پلاستیکی مسافرتی

برای تهیه صندلی پلاستیکی تاشو و قابل حمل از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. این صندلی ها را می توانید به عنوان یک صندلی سفری با خود حمل کنید. رنگ صندلی در مقابل تابش نور خورشید تغییر نمی کند و طراحی آن به گونه ای است که بر اساس آرگونومیک بدن انسان طراحی شده است. دارای نشمین راحت است و در سطوح صاف آن لغزندگی ایجاد نمی شود. این محصولات بسیار زیبا و بادوام هستند به گونه ای که سال ها می توان از آنها استفاده کرد بدون اینکه کوچکترین تغییری در عملکرد آنها ایجاد شود.

استفاده از رنگهای شاد برای تهیه این محصول یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد. این صندلی های زیبا برای سفر، پیک نیک، پارک و منزل بهترین گزینه هستند که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا بسیار کاربردی نیز می باشند. ابعاد این صندلی در حالت بسته فضای بسیار کمی را اشغال می کند و می توان به راحتی آن را در صندوق عقب خودرو قرار داد.

صندلی تاشو پلاستیکی

قیمت صندلی تاشو مسافرتی پلاستیکی

قیمت صندلی پلاستیکی کمپینگ با توجه به مدل و نوع آن تعیین می شود. معمولا قیمت صندلی پلاستیکی نسبت به سایر صندلی های تاشو در بازار ارزانتر و مناسب تر است. اترس چادر تولید کننده انواع صندلی های تاوش مسافرتی، چادر مسافرتی، زیرانداز مسافرتی و کلیه لوزام سفر می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام