0912 063 4885

صندلی تاشو کوچک

صندلی کمجا تاشو

صندلی تاشو کوچک

صندلی تاشو کوچک: صندلی مسافرتی در انواع مختلفی تولید می شود. به طور کلی صندلی تاشو در سایزهای مختلفی تولید می شود. به دلیل اینکه افراد از این صندلی برای سفر استفاده میکنند، به دنبال مدل کوچک آن هستند. صندلی تاشو کوچک با اندازه کوچک باید تحمل وزن بالا را نیز داشته باشند. همچنین از نظر طراحی کاملا استاندارد باشند تا در هنگام استفاده، شخص دچار کمردرد نشود. صندلی مسافرتی مانند صندلی جا لیوان دار، صندلی کتابی، مبلی و برزنتی از انواع صندلی های تولید شده توسط مجموعه اترس چادر هستند. در زمینه تولید صندلی تاشو، اترس چادر تنوع بسیار زیادی دارد و مشتریان می توانند از بین مدل های مختلف انتخاب کنند.

خرید صندلی مسافرتی

خرید صندلی مسافرتی کوچک

صندلی مسافرتی کوچک به راحتی در صندوق عقب خودرو جا می شود. حمل و جابه جایی راحتی دارد. حتی کسانی که کوهنورد هستند هم می توانند ان را به راحتی حمل کنند. همانطور که می دانید برای سفر به طبیعت بهتر است از وسایل تاشو و با حجم کم استفاده شود. این وسایل موجب می شوند که سفر خوب و راحتی داشته باشید و بار سفرتان سنگین نشود. صندلی تاشو برای رفع خستگی در سفر گزینه مناسبی است و شما ساعت ها می توانید بدون خستگی از مناظر طبیعی لذت ببرید و روی صندلی بنشینید.

یکی از صندلی های بسیار کم حجم و کوچک، صندلی بدون تکیه گاه است. این صندلی فقط از نشیمن و پایه تشکیل شده است. به همین دلیل بسیار کوچک تر از صندلی های دیگر طراحی شده است.

صندلی تاشو

فروش صندلی تاشو

اترس چادر در زمینه فروش انواع صندلی تاشو با قیمت ارزان و کیفیت بالا فعالیت دارد. این صندلی ها در سایزهای بزرگ و کوچک تولید می شوند. قبل از خرید از میزان تحمل وزن توسط صندلی آگاه شوید. این نکته به ویژه برای کسانی که وزن بالایی دارند بسیار مهم است. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام