صندلی تاشو

صندلی تاشو اترس چادر

صندلی تاشو

صندلی تاشو معمولا دارای وزن کمی برای جابه جایی و حمل راحت تر می باشد. انواع صندلی مسافرتی با متریال مختلف مانند فلز، چوب و پلاستیک ساخته می شود. صندلی ها با پایه فلزی و رویه برزنتی معمولا دارای 5 فنر نگهدارنده هستند. اسکلت فلزی آن با لوله 20 است و دارای تسمه نگهدارنده در زیر نشیمنگاه هستند. اتصالات این صندلی ها با پیچ و مهره است و دارای ایعاد کوچکی در هنگام بسته شدن می باشد.

صندلی تاشو

کاربرد صندلی تاشو سفری

کاربرد اصلی این صندلی برای استراحت در منزل، حیاط منزل و ویلا، پارک، در هنگام گردش و تفریح می باشد. در واقع این وسیله به یکی از تجهیزات مهم سفر تبدیل شده است. صندلی های تاشو دارای وزن کم هستند و معمولا در حد 3 الی 4 کیلوگرم وزن دارند. انواع صندلی تاشو پلاستیکی وزن کمتری به نوع فلزی آن دارند. در نوع فلزی از تسمه برای تحمل بار وارده استفاده شده است.

انواع صندلی های تاشو کمپ مانند صندلی تاشو جا لیوان دار، صندلی مبلی ، صندلی کتابی و … تولید می شود که هر کدام از آنها را می توان برای کمپینگ، طبیعت گردی و ماهیگیری استفاده کرد. همانطور که گفته جنس رویه صندلی تاشو از پارچه برزنت است که به عنوان یک پارچه مقاوم و ضخیم شناخته شده است.

صندلی تاشو پلاستیکی

قیمت صندلی مسافرتی تاشو

با توجه به نوع صندلی، جنس و کیفیت صندلی مسافرتی، قیمت آن تعیین می شود. صندلی های تاشو در کنار چادر مسافرتی و زیرانداز مسافرتی به یکی از ملزومات سفر تبدیل شده اند. طراحی صندلی تاشو باید استاندارد باشد و به گونه ای باشد که شخص هنگام استفاده از آن دچار کمردرد و خستگی نشود. در مجموعه اترس چادر علاوه بر صندلی های سفری، میز و صندلی تاشو با قابلیت نصب آفتابگیر نیز تولید می شود. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی سفری با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام