صندلی جا لیوان دار

صندلی جا لیوان دار

صندلی جا لیوان دار

صندلی جا لیوان دار یک صندلی تاشو کوچک مسافرتی است که دارای ابعاد 96*54*80 سانتی متر است. وزن این صندلی سبک می باشد و در حدود 2200 گرم است که به راحتی قابل حمل است. ویژگی اصلی این صندلی سفری نسبت به سایر صندلی های مسافرتی، جای لیوان می باشد که روی دسته صندلی تعبیه شده است. در هنگام استراحت در سفر و کمپینگ می توانید لیوان چای و قهوه خود را در جای لیوان در دسته صندلی قرار دهید.

صندلی جا لیوان دار

ویژگی های صندلی تاشو

برخی از ویژگی های این صندلی را در بالا ذکر کردیم. این صندلی به عنوان یک صندلی ضد آب سفری کاربرد دارد. جنس روی آن پلاستیک و برزنت است بنابراین در برابر رطوبت مقاوم است. پارچه برزنت به کاررفته در پوشش صندلی موجب می شود که صندلی تاشو در برابر پوسیدگی مقاوم باشد. این صندلی را می توان تا اندازه ای جمع کرد که حمل و نقل راحتی داشته باشد. در سفر ها و پیکنیک برخی از وسایل مانند صندلی های تاشو به ملرزومات سفر تبدیل شده اند.

فریم به کار رفته در تهیه صندلی تاشو کمپ، فلزی و سبک است. بنابراین تاثیر بسیار کمی در وزن آن دارد و می توان به راحتی آن را حمل کرد. میزان تحمل وزن این صندلی بالاست و یکی از انواع صندلی های مقاوم محسوب می شود. این امکان برای استفاده کننده وجود دارد که به راحتی آن را تا کرده و در صندوق عقب خودرو قرار دهد.

صندلی جا لیوان دار

قیمت صندلی جا لیوان دار تاشو

قیمت صندلی مسافرتی تاشو با توجه به قیمت روز تعیین می شود. انواع صندلی تاشو با طرح ها و مدل های مختلف با قیمت های ارزان و مناسب تولید در مجموعه اترس چادر تولید می شود. ملزومات سفر شامل انواع چادر مسافرتی، زیرانداز های تاشو مسافرتی، انواع صندلی تاشو و … در این مجموعه تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی جا لیوان دار تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام