صندلی راحتی تاشو

صندلی مسافرتی

صندلی راحتی تاشو

صندلی راحتی تاشو یکی از تجهیزات و لوازم سفر است که می توان از آن در طبیعت گردی و کمپینگ استفاده کرد. انواع صندلی تاشو را می توان در هنگام استراحت در منازل و ویلا و یا در پارک به کار برد. صندلی سفری راحتی یا راحت نشین بدون پایه است و فقط دارای نشمین و تکیه گاه می باشد. این صندلی ها تاشو و قابل حمل هستند و به عنوان یکی از ملزومات سفر خریداری می شوند.

صندلی تاشو راحتی

ویژگی های صندلی مسافرتی راحتی

صندلی کمپینگ راحتی تاشو وزن کمی دارد و جنس آن پارچه ای است. انواع صندلی با پایه و یا بدون پایه را می توان برای فضای باز، سفر، استخر، دریا و … استفاده کرد. جنس فریم صندلی آهنی است و دارای رویه پارچه مقاوم می باشد. گاهی اوقات برای ثبات پشتی یک کش نگهدارنده در پشت صندلی تعبیه می شود. در برخی از انواع صندلی مسافرتی از ضامن برای تنظیم زاویه پشتی صندلی استفاده می شود.

در نشیمن و تکیه گاه صندلی های تاشو از ابر برای راحتی بیشتر استفاده می شود. صندلی تاشو می تواند تا وزن 120 کیلوگرم و در برخی مواقع 100 کیلوگرم را تحمل کند. این محصولات دارای یک کیف برای حمل و نگهداری بهتر به ابعاد مختلف و متناسب با ابعاد صندلی در حالت بسته هستند.

صندلی راحتی تاشو

قیمت صندلی راحتی مسافرتی

صندلی راحتی مسافرتی با توجه به نوع صندلی، کیفیت صندلی، مواد اولیه در تهیه آن، قیمت گذاری می شود. صندلی راحتی را می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. انواع میز و صندلی مسافرتی، صندلی تاشو مبلی، صندلی جالیوان دار، صندلی تاشو کتابی و … در مجموعه اترس چادر تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو راحتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام