0912 063 4885

صندلی راحت نشین ارزان

صندلی مسافرتی

صندلی راحت نشین ارزان

صندلی راحت نشین ارزان: صندلی کمپینگ راحتی تاشو وزن کمی دارد و جنس آن پارچه ای است. انواع صندلی با پایه و یا بدون پایه را می توان برای فضای باز، سفر، استخر، دریا و … استفاده کرد. جنس فریم صندلی آهنی است و دارای رویه پارچه مقاوم می باشد. گاهی اوقات برای ثبات پشتی یک کش نگهدارنده در پشت صندلی تعبیه می شود. در برخی از انواع صندلی مسافرتی از ضامن برای تنظیم زاویه پشتی صندلی استفاده می شود.

در نشیمن و تکیه گاه صندلی های تاشو از ابر برای راحتی بیشتر استفاده می شود. صندلی تاشو می تواند تا وزن 120 کیلوگرم و در برخی مواقع 100 کیلوگرم را تحمل کند. این محصولات دارای یک کیف برای حمل و نگهداری بهتر به ابعاد مختلف و متناسب با ابعاد صندلی در حالت بسته هستند.

صندلی کمجا تاشو

ویژگی های صندلی راحت نشین چیست؟

صندلی کنار دریا باید سبک، قابل انعطاف، قابل حمل و با قیمت مناسب باشد. قیمت ارزان در کنار کیفیت بالا یکی از ویژگی های مهم صندلی تاشو ساحلی است. به همین دلیل در هنگام خرید انواع صندلی بهتر است به جنس و کیفیت ساخت صندلی دقت کنید. برخی از پارچه هایی که برای تهیه صندلی استفاده می شود، بسیار بی کیفیت هستند. به همین دلیل بعد از مدت کوتاهی که استفاده می شوند، آسیب می بینند. اما صندلی تاشو باید از متریال مقاوم تری ساخته شود.

اترس چادر در زمینه تولید انواع صندلی تختخواب شو، صندلی راحت نشین، جالیوان دار، صندلی مبلی، ساحلی و استخری فعالیت می کند. امکان خرید محصولات به روش اینترنتی و یا حضوری برای مشتریان وجود دارد. صندلی تاشو باید استاندارد و راحت باشد تا در هنگام استفاده از آن فرد دچار خستگی نشود.

صندلی کمجا تاشو

قیمت صندلی تاشو سبک چقدر است؟

قیمت صندلی مسافرتی با توجه به نوع طراحی و مدل آن تعیین می شود. انواع صندلی های تاشو مسافرتی با تکیه گاه، بدون تکیه گاه، با پایه و بدون پایه طراحی می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام