صندلی سفری تاشو

صندلی جا لیوان دار

صندلی سفری تاشو

صندلی سفری تاشو یکی از تجهیزات سفر و لوزام مورد نیاز سفر است که در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود. صندلی تاشو باید متناسب با بدن انسان و به صورت استاندارد طراحی شود. دلیل این امر، راحتی و عدم ایجاد کمر درد و خستگی در شخص استفاده کننده می باشد. به همین دلیل قبل از خرید صندلی سفری باید به این نکات توجه شود. انواع صندلی تاشو در مدل های دارای تکیه گاه و بدون آن تولید می شود که مشتری می تواند با توجه به نیاز خود صندلی مورد نظر را انتخاب کند.

صندلی تاشو

ویژگی های صندلی مسافرتی

هر کدام از صندلی های تاشو تولید شده دارای ویژگی مختص به خود می باشند. برخی از صندلی ها از متریال مختلف ساخته می شوند. به عنوان مثال انواع صندلی تاشو پلاستیکی، فلزی و چوبی و یا ترکیبی ساخته می شود. در صورت استفاده از پلاستیک و فایبرگلاس وزن صندلی کمتر و در نتیجه حمل و جابه جایی آن بسیار راحت تر می باشد. انواع صندلی تاشو را در مقاله “صندلی مسافرتی” معرفی کرده ایم که می توانید با مراجعه به آن با انواع مختلف صندلی راحتی سفری آشنا شوید.

یکی از مزایای صندلی سفری، امکان حمل و جابه جایی آن است. این وسیله پرکاربرد را می توان در منزل، حیاط و ویلا نیز به کار برد. برخی از افراد از آن برای ماهیگیری، طبیعت گردی و در هنگام سفر استفاده می کنند. به دلیل وزن کم و اشغال حجم کم به هنگام جمع شدن می توان به راحتی آن را در صندوق عقب خودرو جا داد.

صندلی کمپینگ

قیمت صندلی تاشو مسافرتی

به دلیل تنوع در تولید صندلی کمپینگ، قیمت این محصولات نیز متفاوت است. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع صندلی های تاشو فعالیت دارد و همچنین انواع لوازم سفر مانند چادر مسافرتی و زیرانداز سفری حصیری تولید و به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی کمپینگ و سفر و خرید صندلی تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام