صندلی سفری

صندلی مسافرتی بدون دسته

صندلی سفری

صندلی سفری یا صندلی مسافرتی یکی از تجهیزات و لوازم سفر است که علاوه بر سفر در منزل، حیاط و ویلا نیز قابل استفاده است. در واقع این صندلی، به عنوان یک صندلی راحتی تاشو عمل می کند. کسانی که علاقه به سفر دارند می توانند از انواع صندلی های تاشو مانند صندلی جا لیوان دار استفاده کنند. وزن کم و سبک، کیفیت بالای روکش برزنتی صندلی و پایه ها و امکان جابه جایی از ویژگی های صندلی های تاشو سفری است.

صندلی مسافرتی

ویژگی های صندلی تاشو سفری

معمولا صندلی های تاشو توانایی تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارند. یکی از نکاتی که در طراحی صندلی تاشو در نظر گرفته می شود، تطابق با ساختار بدن انسان است، به گونه ای که شخص استفاده کننده در هنگام استفاده از صندلی به صورت طولانی مدت دچار کمردرد نشود. در واقع شخص نباید احساس خستگی کند. بنابراین طراحی استاندارد صندلی تاشو سفری بسیار مهم است.

این صندلی ها در انواع دسته دار و بی دسته تولید می شوند. وجود دسته موجب می شود که فرد بتواند دست های خود را روی دسته قرار دهد. این کار موجب می شود که فرد کمتر دچار خستگی شود. انواع صندلی های تاشو مانند صندلی تاشو پلاستیکی و صندلی تاشو فلزی نیز تولید می شود که هر کدام ویژگی های خود را دارند.

صندلی جا لیوان دار

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو با توجه به نوع صندلی و امکانات و ویژگی های آن مشخص می شود. صندلی مسافرتی را می توان به راحتی در صندوق عقب خودرو جای داد. اترس چادر تولید کننده انواع لوازم و تجهیزات سفر مانند چادر مسافرتی، صندلی تاشو و زیرانداز مسافرتی می باشد. برای اطلاع از قیمت صندلی سفری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام