0912 063 4885

صندلی مسافرتی ارزان تهران

صندلی کمجا تاشو

صندلی مسافرتی ارزان تهران

صندلی مسافرتی ارزان تهران: آیا اهل مسافرت هستید؟ آیا پیک نیک بخش مهمی از زندگی شما را در بر میگیرد؟ آیا روزانه برای گذراندن چند ساعت با دوستان خود به پارک نزدیک منزل می روید؟ پس شما باید یک صندلی تاشو را خریداری کنید. بنابراین به مقاله زیر دقت کنید: این نوع صندلی بدلیل کم جا بودن و راحتی در حمل و نقل یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای شما خواهد بود. این نوع صندلی وقتی تا میشود جای بسیار کمی را به خود اختصاص میدهد. صندلی مسافرتی در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع و البته شیک تولید میشود.

صندلی مسافرتی ارزان تهران

قیمت صندلی های مسافرتی

یکی دیگر از مواردی که صندلی های مسافرتی را پای ثابت هر سفر می کند قیمت کم و بصرفه این محصول می باشد. این صندلی ها بسته به مرغوبیتشان قیمت های متنوعی دارند. صندلی مسافرتی ارزان تهران میتوان از مجموعه اترس چادر خریداری کرد.

جنس صندلی های مسافرتی

مهمترین بخش برای انتخاب این صندلی ها به غیر از رنگ و شکل، جنس و مرغوبیت این صندلی ها می باشد، صندلی های مسافرتی در جنس های متنوعی تولید می شوند تا پاسخگوی تمامی نیازهای مخاطبان خود باشند. غالبا جنس بدنه این صندلی ها از مخلوط دو یا چند فلز که از طریق ذوب با هم ترکیب میشوند و خاصیت فلزی دارند تولید شده و یا در برخی موارد از آلومینیویم استفاده میشود.

در مورد بدنه میتوان گفت که باید از آلیاژی استفاده شود که مقاومت بالایی داشته باشد. معمولا صندلی مسافرتی با جنس آلومینیوم و فایبر گلاس سبک تر از انواع دیگر صندلی ها می باشند. در مورد جنس پارچه روی صندلی نیز به دو مورد میتوان اشاره کرد اغلب پارچه روی این صندلی ها به جنس برزنت و پلی استر می باشند. در آخر به چند نمونه از این صندلی های ارزان قیمت مسافرتی تهران، کرج و فردیس اشاره میکنیم:

  • 1)صندلی دسته دار
  • 2)صندلی های تاشو سایبان دار

صندلی تاشو سبک

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام