0912 063 4885

صندلی مسافرتی بدون پایه

صندلی راحتی تاشو

صندلی مسافرتی بدون پایه

صندلی مسافرتی بدون پایه یا همان صندلی راحت نشین یکی از انواع صندلی پرفروش است که بسیار سبک است. این صندلی راحتی تاشو فضای کمی را اشغال میکند و حمل و نقل آن آسان است. همان‌طور که می‌دانید امروزه صندلی های مسافرتی به یکی از وسایل ضروری و تجهیزات مهم تبدیل شده اند. این صندلی ها برای کسانی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی مشغول هستند، مناسب است. صندلی راحت نشین را می‌توانید در سفر استفاده کنید. این صندلی وزن کمی دارد و شما در هنگام جابه جایی آن مشکلی نخواهید داشت. صندلی تاشو علاوه بر سفر در منازل، ویلا و … کاربرد دارد. از این صندلی می‌توان در حیاط نیز استفاده کرد. یکی از ویژگی های این صندلی نرم بودن آن است. به همین فرد در هنگام استفاده از آن دچار خستگی نخواهد شد.

صندلی مسافرتی

مرکز فروش صندلی راحت نشین در تهران

اترس چادر به عنوان مرکز فروش صندلی راحت نشین در تهران، کرج و فردیس به صورت حضوری به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. در این مجموعه انواع صندلی تاشو با شکل و قیمت های مختلف تولید و به فروش می‌رسد. صندلی تکیه گاه دارای قیمتی ارزان تر از سایر انواع صندلی تاشو است. زیرا در این صندلی از پایه استفاده نمی شود. طبیعتا قیمت ارزانتری نسبت به سایر صندلی ها دارد. فروش صندلی مسافرتی بدون پایه در تهران و شهرستان ها به صورت آنلاین نیز انجام می شود. این صندلی های تاشو طرفداران بسیار زیادی دارند و یکی از پرفروش ترین انواع صندلی محسوب می‌شوند. صندلی تاشو بدون پایه در رنگ های متنوع قرمز، آبی، سبز و … تولید می شود. این صندلی علاوه بر استفاده در سفر کاربردهای بسیار زیادی دارد.

صندلی تاشو راحتی

صندلی بدون پایه و راحت نشین ارزان

صندلی راحت نشین ارزان را می‌توان از طریق تولیدی اترس چادر خریداری کرد. در این مجموعه تمامی محصولات با قیمت مناسب و ارزان به مشتری عرضه می‌شوند. این نوع صندلی ها دارای کیفیت بالا هستند و بعد از مدتی دچار آسیب نخواهند شد. برای اطلاع از ویژگی های این صندلی ها به مطلب صندلی راحت نشین و بدون پایه در اینستاگرام اترس چادر مراجعه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام