صندلی مسافرتی

صندلی مسافرتی

صندلی مسافرتی

صندلی مسافرتی دارای تنوع در طرح و رنگ می باشد. انواع صندلی تاشو با قابلیت های مختلف تولید می شود. صندلی سفری را می توان برای  استراحت در حیاط منازل، پارک  و مسافرت، کمپینگ و طبیعت گردی به کار برد. صندلی تاشو کتابی، صندلی تاشو مبلی، صندلی جا لیوان دار و … از انواع صندلی های سفری تولید شده می باشند. این محصول باید توانایی تحمل وزن تا 100 کیلو را داشته باشد. طراحی و ساختار آن باید به گونه ای باشد که موجب کمردرد و خستگی بیشتر استفاده کننده نشود. برای آشنایی بیشتر برخی از انواع صندلی تاشو را در ادامه معرفی می کنیم.

صندلی تاشو کمپ

انواع صندلی تاشو مسافرتی

صندلی تاشو مسافرتی در انواع گوناگون تولید می شود. اسامی خاصی برای انواع صندلی سفری در نظر گرفته نشده و با توجه به متریال و کارایی خاص آن نامگذاری می شوند. در ادامه به معرفی انواع صندلی تاشو می پردازیم:

1- صندلی تاشو دسته دار

اغلب صندلی های مسافرتی تولید شده دارای دسته در طرفین می باشند. وجود دسته موجب می شود که فرد راحت تر باشد و دست هایش آویزان نباشد. این امر موجب می شود که فرد دچار خستگی کمتری شود و فشار کمتری به شخص وارد شود. این نوع از صندلی نوع معمولی آن است که بسیار پرکاربرد است و یکی از محبوب ترین انواع صندلی تاشو می باشد.

صندلی مسافرتی

2- صندلی تاشو بدون دسته

این نوع صندلی نیز در طرفین فاقد دسته است. برخی از افراد ترجیح می دهند از صندلی های تاشو مسافرتی بدون دسته استفاده کنند. معمولا از فریم فلزی سبک برای تهیه این صندلی استفاده می شود و جای بسیار کمی هنگام جمع شدن اشغال می کند. این نوع صندلی بسیار کم جا است و به راحتی می توان آن را حمل کرد. بنابراین گزینه مناسبی برای سفر می باشد.

صندلی مسافرتی بدون دسته

3- صندلی تاشو جا لیوان دار

صندلی تاشو جا لیوان دار دارای یک ویژگی مهم است و آن تعبیه یک جا برای قرار دادن لیوان در دسته صندلی است. در این صورت امکان صرف چای و نوشیدنی در هنگام استفاده شخص از صندلی آسانتر می شود. این ویژگی موجب شده است که صندلی جا لیوان دار به یکی از صندلی های محبوب تبدیل شود. رویه برزنتی و مقاوم ضد آب از دیگر ویژگی های این نوع صندلی است.

صندلی جا لیوان دار

4- صندلی تاشو کارگردانی!

این صندلی دارای ظاهری خاص و هنری است که بیشتر کارگردانان در سر صحنه فیلم برداری از آن استفاده می کنند همین امر موجب شده به صندلی کارگردانی معروف شود. معمولا دارای فریم چوبی و یا فریم تیره است و می تواند در کنارش یک میز کوچک برای گذاشتن وسایل مربوطه تعبیه شود.

صندلی مسافرتی

5- صندلی تاشو ماهیگیری

این صندلی معمولا پشت دار نیست و فقط دارای یک نشیمن مقاوم می باشد. برای کوهنوری، کمپینگ و ماهیگیری بهترین گزینه می باشد. جنس رویه این صندلی از پلاستیک مرغوب است  و تحمل وزن تا 100 کیلو را نیز داراست. ابعاد این صندلی در حالت تا شدن تا حدود 5* 25* 25 سانتی می باشد. وزن این صندلی باید سبک و در حدود 850 گرم باشد.

صندلی مسافرتی

6- صندلی تاشو مبلی

صندلی تاشو مبلی یک از انواع صندلی های تاشو است که دارای نشیمن نرم و ظاهری شبیه مبل دارد. به همین دلیل با این نام خوانده می شود. اگر می خواهید از صندلی تاشو بسیار راحت استفاده کنید، بهترین گزینه صندلی تاشو مبلی است. این صندلی نیز دارای پایه های فلزی مقاوم است که می تواند وزن تا 100 کیلوگرم را تحمل کند.

صندلی مسافرتی

7- صندلی تاشو توریست

صندلی های تاشو توریست دارای ظاهری مانند سایر صندلی های تاشو هستند. به عنوان مثال به صندلی های تاشو جا لیوان دار نیز صندلی توریست گفته می شود. این صندلی را می توان به عنوان یک صندلی توریستی در سفر و کمپینگ به کار برد . امکان حمل و تا کردن آن و قرار دادن در صندلی عقب خودرو وجود دارد.

صندلی مسافرتی

8- صندلی تاشو بدون پایه

صندلی تاشو بدون پایه با نام صندلی راحت نشین نیز شناخته می شود. این صندلی مسافرتی دارای ضامنی برای تنظیم زاویه پشتی صندلی دارد که می توان آن را در زاویه مناسب تنظیم کرد. جنس این صندلی برای راحتی بیشتر دارای نشیمن ابری است و موجب عدم خستگی شخص استفاده کننده می شود.

صندلی مسافرتی

برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو و مسافرتی و تخت تاشو مسافرتی و چگونگی ثبت سفارش از بخش فروشگاه دیدن کنید و با بخش فروش در تماس باشید.

4.4/5 - (32 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام