صندلی کمپینگ

صندلی کمپینگ

صندلی کمپینگ

صندلی کمپینگ یا صندلی مسافرتی یکی از تجهیزات و لوازم سفر می باشد. این صندلی های تاشو در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند. به عنوان مثال انواع صندلی تاشو جالیوان دار و صندلی تاشو مبلی ، میز و صندلی تاشو از این دسته هستند. وزن کم یکی از ویژگی های این محصولات است و همین امر موجب شده است که بتوان آن را به راحتی حمل کرد. معمولا جنس پارچه صندلی از برزنت ضد آب و مقاوم و دارای یک فریم آهنی می باشد.

صندلی تاشو پلاستیکی

ویژگی صندلی کمپینگ

رویه با استفاده از فناوری نانو تهیه می شود که موجب می شود که صندلی دچار آسب نشود. از دست ندادن رنگ و کیفیت بالای رویه صندلی به همین علت می باشد. در واقع نسبت به نور خورشید مقاوم می شود. این صندلی های مسافرتی را می توان در کمپینگ، فضای باز، حیاط منازل و … استفاده کرد. معولا به همراه صندلی یک کیف نیز وجود دارد. همانطور که گفته شد نشمین و تکیه گاه بیشتر صندلی های کمیپنگ از پارچه برزنتی تهیه می شود.

بدنه صندلی از آهن می باشد و می تواند وزن زیاد تا 100 کیلوگرم را تحمل کند. برخی از صندلی ها مانند صندلی تاشو پلاستیکی وزن کمتری دارند و این خود یک مزیت محسوب می شود. این صندلی باید موجبات راحتی فرد استفاده کننده را فراهم کند و به گونه ای طراحی شده باشد که فرد هنگام استفاده دچار کمردرد و خستگی نشود. طراحی استاندارد صندلی تاشو یکی از مسائل مهم در طراحی صندلی است.

صندلی جا لیوان دار

قیمت صندلی تاشو مسافرتی

با توجه به قیمت روز، کیفیت صندلی، مدل صندلی و … قیمت آن نیز مشخص می شود. انواع صندلی تاشو مبلی، میز و صندلی مسافرتی ، تاشو کتابی و صندلی های مسافرتی در مجموعه اترس چادر با کیفیت بالا و قیمت های ارزان و مناسب تولید می شوند. هر کدام از محصولات دارای دوام و عمر طولانی هستند. کلیه محصولات مسافرتی شامل چادر مسافرتی و زیرانداز حصیری و صندلی های تاشو با قیمت روز به مشتریان عرضه می شوند. برای اطلاع از قیمت صندلی تاشو کمپینگ با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام