طلق شفاف برای پوشش تراس

طلق شفاف برای پوشش تراس

طلق شفاف برای پوشش تراس

طلق شفاف برای پوشش تراس و بالکن کاربرد دارد. به دلیل شفاف بودن طلیق امکان عبور نور خورشید وجود دارد. تراس و بالکن در فصول سرد سال به دلیل سرمای زیاد هوا عملا غیر قابل استفاده می شوند. به همین دلیل می توان با دوخت طلق های شفاف یک فضا با دمای متعادل تری ایجاد کرد که کارایی و کاربرد خود را حفظ کند. این طلق ها را می توان برای کاور کردن پنچره های معمولی در زمستان نیز استفاده کرد.

طلق شفاف برای پوشش تراس

کاربرد طلق شفاف برای پوشش بالکن

معمولا از طلق شفاف برای صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدررفت انرژی در فصول سرد سال در ورودی ساختمان، مغازه و فروشگاه ها استفاده می شود. به دلیل شفافیت امکان دید وجود دارد و همچنین جلوی تابش نور و روشنایی روز نیز گرفته نمی شود. از دیگر کاربرد های آن استفاده از آن برای پوشش پنجره و بالکن می باشد. علاوه بر جلوگیری از نفوذ سرما، از نفوذ گرد و غبار نیز جلوگیری می کند. این طلق های پلاستیکی را می توان در خودرو برای جداسازی و ایجاد فاصله اجتماعی در هنگام شیوع بیماری نیز استفاده کرد.

طلق شفاف برای پوشش تراس

قیمت طلق شفاف

قیمت طلق شفاف با توجه به ابعاد، دوخت، کیفیت و … تعیین می شود. امکان فروش به صورت عمده و جزء نیز برای مشتریان فراهم شده است. فروش طلق به صورت رولی و متری انجام می شود. قیمت ارزان و کیفیت بالای آن از ویژگی های این طلق می باشد. طلق شفاف نسبت به طلق های غیر شفاف عایق بهتری است و امکان عبور نورخوشید و گرمای آن نیز در طلق شفاف وجود دارد. برای اطلاع از قیمت طلق شفاف برای پوشش تراس با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام