طلق شفاف ورودی مغازه

طلق شفاف برای پوشش تراس

طلق شفاف ورودی مغازه

طلق شفاف ورودی مغازه و فروشگاه به صورت رولی و متری به فروش می رسد. علاوه بر ورودی مغازه از طلق شفاف برای پوشش تراس نیز استفاده می شود.  دوخت این طلق ها باید با کیفیت بالا و استاندارد باشد. در فصل زمستان و به طور کلی در فصول سرد سال به دلیل سرمای زیاد و برودت هوا، ورودی مغازه ها را با طلق های شفاف پوشش می دهند. برخی از افراد برای ورودی از درب های اتوماتیک استفاده می کنند و هزینه بالایی دارد. اما می توان با صرف کمترین هزینه فضای داخل فروشگاه و مغازه را گرم تر نگه داشت.

طلق شفاف برای پوشش تراس

کاربرد و مزایای طلق شفاف رولی

به دلیل رفت و آمد در مغازه ها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها باید ورودی این نوع ساختمان ها دارای پوشش مناسب باشد تا از هدرفت انرژی و یا نفوذ سرما به داخل جلوگیری کند. همانطور که گفته شد این روش بسیار ارزان ، کم هزینه و کاربردی است و در حال حاضر بیشتر مغازه ها در فصول سرد از این روش برای گرم نگه داشتن فضای داخل مغازه استفاده می کنند.

از مزایای طلق شفاف می توان به سبکی، هزینه بسیار کم، کارایی بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی و امکان دید نام برد. همچنین عبور نور و روشنایی در طلق های شفاف ممکن است ولی در طلق های غیر شفاف این امکان وجود ندارد. بنابراین طلق های شفاف رولی یک گزینه مناسب برای ورودی فروشگاه ها هستند.

طلق شفاف برای پوشش تراس

قیمت طلق شفاف فروشگاه

قیمت طلق شفاف فروشگاه به عوامل گوناگونی مانند متراژ، ابعاد، دوخت، کیفیت طلق تولیدی و… بستگی دارد. همانطور که اشاره شد این طلق به صورت رولی و متری به فروش می رسدو امکان فروش به صورت عمده برای مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت طلق شفاف ورودی مغازه با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام