عکس چادر برزنتی

عکس چادر برزنتی

عکس چادر برزنتی

عکس چادر برزنتی: چادر برزنتی را از پارچه برزنت تهیه می کنند. این محصول از کرباس یا  پلی استر به دست می‌آید. همانطور که می دانید پارچه برزنت ضد آب و ضخیم است. اگر با این پارچه آشنایی ندارید باید عکس چادر برزنتی را مشاهده کنید. ما در این مقاله عکس‌های زیادی از چادر برزنت را برای شما نمایش خواهیم دارد. از این پارچه برای تهیه چادر برزنتی مسافرتی، چادر روکش خودرو، چادر روکش کالا و تجهیزات و … استفاده می شود. این پارچه انواع مختلفی دارد. مانند برزنت شمعی، برزنت پلی استر، برزنت پی وی سی، برزنت نانو و … که کاربردهای مختلفی دارند. مثلا از برزنت پلی استر برای تهیه چادر سمافرتی معمولی استفاده می شود. این پارچه از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته شده است.

عکس چادر برزنتی

قیمت چادر برزنتی چند است؟

چادر برزنتی با توجه به نوع پارچه اش، قیمت گذاری می شود. مثلا چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ دارای قیمتی متفاوت با برزنت پلی استر است. به همین دلیل قبل از خرید برزنت باید، از نوع و جنس آن آگاه شویم. چادر برزنتی از پارچه برزنت تهیه می شود. این پارچه برای ساخت انواع چادرهای مسافرتی مانند چادر حرفه ای، گروهی، اتوماتیک و … کاربرد  دارد. برای اطلاع از قیمت و اطلاع از نحوه ی سفارش با بخش فروش در تماس باشید.

چادر برزنتی یکی از چادرهای پرفروش است. قیمت هر مترمربع چادر برزنتی با توجه قیمت روز مشخص می شود. این پارچهی محبوب یکی از ارزان ترین پارچه های موجود در بازار است که قیمت بسیار بالایی دارد.

عکس چادر برزنتی

خرید برزنت

بهتر است، پارچه برزنت را از تولیدکننده پارچه برزنت تهیه کنید. به دلیل اینکه با قیمت کمتری، پارچه را خریداری خواهید کرد. در حال حاضر به دلیل نوسانات قیمت در بازار، از درج قیمت ها در سایت جلوگیری می شود. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه می توانید با بخش فروش در تماس باشید و یا به فروشگاه ارس چادر مراجعه کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام